salonda hareketleri yaparken sıkılıyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Ec0 tarafından 23 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    istediğim sonucu alamamaktan olabilir diye düşünüyorum partner de getirdim yeni 2 hafta filan oluyor müzikte dinliyorum salonda tvde bodycilerin antrenmana bakıyorum yok bi fayda yapmıyor önceden çok yapma isteğim vardı ama şimdi yapasım gelmiyor istek var ama nedense icraatı yapamıyorum kısacası çalışmak istiyorum seviyorum sporu ama nedense olmuyor canım sıkılıyor buda moralimi bozuyor benim düşüncem biraz kas yaparsam moralim yerine gelir gibi geliyor.
    muscletech nitro tech 908 gr lık var bugün gaspari nutrionda sipariş verdim enerji ve güç artışı oluyormuş inşallah iyi etki yaparda eskisi gibi çalışırım.

deniz68ruhu bunu beğendi.
  2. silverstar

silverstar Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ticaret
    beraber çalıştığın kişiyi ya da orada hoca vs birisi varsa tembihle zorlasın seni biraz. yanlış anlama teşbihte hata yok,madem sıkılıyorsun,.ıçından ter akana kadar çalışmanı sağlayacak birisi olsun yanında.sadece bir fikir tabi:)

3. xtrafrozen

xtrafrozen Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba,

Yasınızı bilmiyorum ama bana biraz ne istediginizi tam kestiremediniz gibi geldi..

" Su kombinasyonu aldım işe yaramadı, 5 ay iyiydi sonra sıktı " cumlelerinize bakarak.

Bir cogumuz müsabık degiliz ama diğer arkadaslar da belirtmişler zaten, bu olay biraz da algılama olayı.. Hayattaki önem sıralamaları.. Yapacak daha iyi işleriniz olduguna inanıyor/inandırılıyorsanız/eleştiriliyorsanız bu sizi demotive ediyor olabilir.

Bunun dısında bircogumuzun baslarda yasadıgı gibi - erken sonuc alma endişesi - de bıkkınlık hissi verebilir bir sure sonra..

Hayati bir karar elbette degil ama , oturup dusunmek lazım... Yaptıgım seyden keyif alıyor muyum ? işkence halini almıssa eger salona verilen paraya gidip gömlek, pantolon almak daha mantıklı derim :)

Sevgiler..

4. deniz10

deniz10 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Aynen öyle..Seni gaza getirecek ,birbirinizle yarışacağınız ve sana yardımcı olacak bi partner kesinlikle çözümdür..

Sayfayı Paylaş