1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Salonda 2.Ay..

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve okaysarac tarafından 3 Aralık 2006 başlatılmıştır.

1. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul

Şu an Kaya Aslantepe salonunda 3 günlük programla çalışıyorum..

Göğüs+Biceps
    Sırt+omuz
    Bacak+Triceps olarak hazırlandı program.

Ayrıca sadece optimum whey protein tozu kullanıyorum. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim ;)

2. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul
    Bilgileri girmeyi unutmuşum..1.76 boy 80 kiloyum..kol 34 cm ama çalışınca 35.5 falan oluyor.. :idea:

3. msb

msb Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Grafik Tasarımcı
    Yer:
    İstanbul
    2 aya göre oldukça gelişme kaydetmiş gözüküyorsun..
    Kol hariç vücut ölçülerin oldukça iyi gözüküyor..
    Biraz daha bulk olarak geliştikten sonra yaza doğru definasyon programına girip sağlam bir vücuda sahip olabilirsin..

Bu arada ilk iki fotoğraf karanlık çıkmış bir şey anlaşılmıyor..Düzeltirsen daha sağlıklı yorumlar okuyabilirsin..

iyi çalışmalar...

4. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    selamlar okaysarac. vücudun daha çok yeni. yalnız program hakkında bir şey söylemek istedim. bu program bana çok ağır geldi.

sabah bir bölge akşam bir bölge olarak çalışsam belki güzel olurdu. ama tek seferde çok zor oluyor. senin içinde zor olmuyormu bu program? eğer tek seferde uyguluyorsan tabi.

ben aslıma döndüm ve dörde böldüm programımı. daha rahat, daha dinlenik vücutla giriyorum antremana. daha iyi geliştiğini hissediyorum vücudumun.

5. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul
    aslında bu program çok yormuyor..1,5 saat içinde set aralarında 30 sn. aynı kas grubu hareket aralarında 3-4 dakika dinlenerek rahatlıkla bitirilebiliyor..Tabi hergün yapılan 5-6 ayrı hareketlik karın çalışmasını katmadım..Genede bünye ile ilgili olabilir diye düşünüyorum..Maşallah biraz da iyi besleniyoruz Bukatto ;)

6. beat me

beat me Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    okaysarac arkadaşım programın benim programımın aynısı vucudunda 2 ay için fena değil ama dha çok çalışman lazım derim ben :) ha bide göğüs bel bacak ölçülerinide veririsen daha ii yorum yaparız

7. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    tahmin etmiştim bu programın bitiş saatini. en az 1.5 saat sürüyordur mutlaka. ben antreman için 1 saati geçirmemek için yoruluyordum.

1 saati geçen antremanlarda vücut yıkıma geçiyor. bir çok arkadaş bunu bilmiyor. zaten yemekten 2 saat sonra gittiğimiz için mide neredeyse bomboş oluyor. uzayan antreman da yorgunluğa ve isteksizliğe yol açıyor.

bu arada bende sağlam besleniyorum. fazlasıyla supplement alımı yapıyorum. ama dediğim gibi; vücut yıkıma geçmeden, en üst seviyeden düşüşe geçmeden bitirmek akıllıca olur diye düşünüyorum :)

1 saat neyse de 1.5 hatta 2 saati bulan antremanlar pek te bir şey katmıyor. katamaz ki :)

8. beat me

beat me Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    bukatto wallahi sana ben pek akıl erdiremedim fazla çalıştığın zaman yaptıklarınıda yakarsın ama o kadarda az çalışmak hiç bişey katmaz bence değil mi ama? :)önemli olan dinlenerek çalışmak asıl bence sen vucudu yıkıma götürüosun sakın yanlış anlama yanlış yoldasın bence saygılarımla

9. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul

ama antreman içinde kaybettiğin su ve mineralleri sürekli soda v.b ürünlerle desteklersen o performans kolay kolay düşmüyor..Hatta ben abartıp antreman asırasında narsuyu gömüyordum..3 basıcaksam 5 basıyordum..o kadar etkili..ama metabolizmada neler dönüyor dersen bilgim yetersiz :roll:

10. Cocito

Cocito Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Vücutçu
    3 aylık bir bodyciye yaza girerken definasyon yap demen bence çok saçma
    1 sene en az diyeti unut.Sürekli büyümeye bak.İyi calismalar..

11. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    bukatto ya katiliyorum ;)

12. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kanatlara yüklenmen lazım.Onun dışında kollar gerçekten zayıf kalmış.Daha ağır gir tekrar sayın 8 olsun ve kol idmanı yaptıktan sonra amino + et ye ;)
    ..sırt içinde (kanatlar)lat pull ensye ve göğse çekiş,rowing machine be barfiks en uygun olanları.İstersen barbell rowing de yapabilirsin.Bir sırt programını yaabilirsen iyi olur.Normalde sırtta çabuk gelişir ama sende bu olmamış.hemde kilonun iyi olmasına rağmen ;)

Sayfayı Paylaş