Salona Yeni Başladım...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ngt_psy tarafından 5 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. ngt_psy

ngt_psy Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Salona başlayalı 1 hafta oldu ve oradaki Hoca ilk gün mekineleri göstererek pazartesi her makineden 1 set çarşamba 2 set cuma 3 set yapacaksın dedi. Tekrar sayıları da 8 ila 15 arasında. 3 gün bitiminde hala program vermedi ve aynı hareketleri devam etmemi istedi daha 3 gün oldu başlayalı dedi. Benim anlamadığım forumda bazı arkadaşlara ilk günden program veriyorlardı, acaba bu gittiğim salondaki Hocada mı fazla bilgi yok. Haftada 3 gün aynı hareketler yapılması normalmi? 2. haftaya gireceğim yine aynı hareketlere devam ediyorum

2. samet_dl

samet_dl Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merak etme sen adaptasyon dönemindesin daha kaslarını alıştırıyorsun direk programa geçersen ağrı ve aşırı halsizlik hissedersin devam et

ngt_psy bunu beğendi.
  3. acemi_42

acemi_42 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya-Ereğli
    hocanla konuş illaki bir program yazacak hiç olmadı burda Flexor hocanın ilk 3 ay için yazmış olduğu program var ona bi göz at derim

ngt_psy bunu beğendi.
  4. qKn

qKn Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Hocanın bir bildiği vardır fakat 2.haftaya giriyorsun vermesi lazımdı yani sana ağır gelceğini düşündü heralde ya da yapcağın programa hazırlıyordur

ngt_psy bunu beğendi.
  5. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Senın bahsettıgın ılk gun yazılan kısıye ozel programlarda da farklılık yok pek.. Sadece bır bolge ıcın bır hareket yazıyorlar.. Sen buna dıkkat etmeye calıs.. Mesela 3 tane gogus hareketı, 3 tane bıceps hareketıne vs vs gırmıyorsan sorun yok..

ngt_psy bunu beğendi.
  6. ngt_psy

ngt_psy Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    5. ayımdayım arkadaşlar:) Baya kat ettik o zamanlar 1 ay tüm kasları uyarma dönemiydim. Şimdi kendim forum sayesinde öyle bilinçli oldum ki artık yeni başlayanlara öğüt verme aşamasındayım=)

7. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Bizim salonda hoca yalandan ölçü alıyordu, bir bakıyordum herekese aynı program..Daha önceden hazırsan 2 hafta yeter sana uzatmaya gerek yok, ısınmaysa kasları alıştırmaksa bu bölgeselde olabilir sonuçta hafif kaldırırsın birşey olmaz...
    Her spor türünde en önemlisi ilk 2 haftayı atlatma devresidir dostum kimisi tribale bağlar ölümüne çalışıp 1 hafta sonra spor kariyerine son verir gerçektende her sporun kendine has disiplin ve kuralları var uymak yada uymamak işte bütün mesele bu......[​IMG]

Sayfayı Paylaş