Salona yazıldım merak ettigim birsey var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve samet98 tarafından 22 Mart 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. samet98

samet98 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Salondaki ilk haftam daha önce evde dumbeller ile yaptım 3 ay boyunca.
    Makinalara geçince cok acemi kaldım açıkcası 3 antreman gununde karar veremedıgım birşey var ağırlıklar konusunda.Sabit 3 set yapmaya gücümün yeteceği kadarmı takmalıyım yoksa başta max ağırlık yükleyip sonra gücüme göre azaltmalımıyım veya tam tersi normal ağırlık takıp her set yüklemelimiyim.Antrenör bana bir ağırlık taktı 3 set yaptırttı ilk gün sonra bıraktı benı kendı halime bıraktığı gibimi devam edeyim ? .Kickbokscuyum kondisyon kuvvet ve kasların belirmesini istiyorum.​

2. thebky

thebky Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Daha yolun başındasın salon hocanla ilişkin iyi olsun sürekli birşeyler sor öğrenmen gereken çok şey var bunu bir alışkanlık haline getirirsen senin yararına olur. Düz mantıkla bakıldığında her set kiloyu arttırarak gitmek hacim amaçlı, her set kiloyu azaltarak gitmek ise definisyon (yağ yakımı) amaçlı uygulanır fakat işin detayına inersek çok daha farklı şeylerle karşılaşabiliriz

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş