salona yazılacagım ama .

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve yamannn38 tarafından 30 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. yamannn38

yamannn38 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    abilerim selamun aleyküm iyi günler ben spor salonuna yazılacam vücut geliştirmeye ama ben çekingen ve utangacım nasıl desem ki utanıyorum felan toplum içinde şimdi salona ilk yazıldıgımda neler yapmam gerek neler görecegim bana anlatırmısınız teşekkürler şimdiden ayrıca salon 1.5 km uzakta yürüyerek gidecem

2. Relax34

Relax34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    A.selam kardeşim öncelikle spora başlamak istiyosan aklındaki soruları atman lazım gönülden istemen lazım eğer azimle istersen o 1.5 km sana 1.5 metre olarak gözükür ;)
    oraya gidiceksin ben kayıt yaptırmak istiyorum diceksin sana orda yardımcı antrenör hocaları yardım edicek ilk 1 .ay temel hareketleri göstericek belli bi düzey sonra program vericek
    ama herşeyden önemlisi beslenme ve dinlenmeyide unutmamalısın saygılarımla :)

3. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    insanların seni görmesinden mi utanıyorsun eğer öyleyse db seti vs. alıp evde çalışabilirsin o_O
    eğer spor salonunda başlarsan da ilk önce soyunma odasına gidersin ora da üzerini değiştirirsin utanıyorsan evdeyken spor kıyafetlerini giyip gel, sonra hoca sana program yazar onu uygularsın

4. yamannn38

yamannn38 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aşırı çok istiyorum o yüzden gitmek istiyorum ama kilo alamama sorunum var 183 boy 55 kilo :// zaten 1 ay gidecegim sonra ameliyat felan olacam ondan sonra kendimi toparlayınca geri gidecem en çok istedigim şeydir bir salona yazılıp iyi bir vücut yapmak güçlenmek.

5. ajn16

ajn16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    İlk adımı at gerisi gelir . Herkes kendi işine bakar salonda. 2-3 tane milleti kesen tip elbet olur ama onun da bir önemi yok zaten yeri geliyor sende insanlara bakıyorsun hatta kendim bir saatten sonra yeni gelenlere karşı yardımcı olmak için doğru formda mı çalışıyorlar diye gözlemler oldum:) herkes elinden geldiğince yardım etmeye çalışır herkesin mizacı farklıdır önemli olan yanlış anlamamaya çalışmak..

6. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Sadece basla......

7. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    hiç kimse spor saloluna ilk gittiğinde herkül gibi değildi bunun farkında olup gidersen sorun olmaz

8. Relax34

Relax34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Balboa7 bu konuda katılıyorum cok doğru bi söz .

Sayfayı Paylaş