Salona Gidecem Acil

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve BenDayanamam tarafından 23 Mart 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BenDayanamam

BenDayanamam Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Ben Body Gitmeye Karar Verdim Öncelikle Yaşım 16 Boyum 1.77 Kilom 52-55 Arası Kilom Cok Zayıf Yani Vücüdüm İyi Ama Kol Yapım Bilek Yapım Cok Zayıf Duruyor Ve Buda Benim Hiç Hoşuma Gitmiyor Açıkcası Bi T-shirt Giydiğimde Hiç Yakışmıyor Saat Taksam Bileğim Ufacık Kalıyor Bende Düşündüm Salona Gideyim Diyorum Nisan Mayıs Haziran Bu 3 Ay Boyunca Gidebilirim Enazından Okullar Kapanıncaya Kadar Gitme Şansım Var 3 Ay Yani Sizce 3 Ay Boyunca Gitsem Nekadar Gibi Bi Gelişme Gösterrim Hedef Kilom 60 65 Arası Yani Kollarım Gelişip Büyüse Yeter Bana Tshirt Giydiğimde Cok Sağlam Göstermesini İstiyorum Kollarımın Sizce Enaz Kaç Ay Gitmem Gerekiyor Salondan Bi Gelişme Görürmüyüm ?

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş