Salona başladım sorunum var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve inan_fener tarafından 20 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. inan_fener

inan_fener Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Merhab****onu için bölüm seçemedim bende buraya açtım.Hatam var ise özür dilerim.

Ben 16 yaşındayım.Geçen hafta salona başladım.
    Gittiğim salonda boşuna vakit geçirip kendime zararmı veriyorum diye düşündüm.Çünkü salon da bana program yapılmadı,hiç bir konu hakkında bilgi verilmedi vb..Hocanın yanına gidip ne yapıcağımı soruyorum oda şunu yap şunu yap diyor bitince tekrar yanına gidip sırada ne var diye soruyorum.Bütün antreman böyle geçiyor..Bu durum normal mi ?. Yani bütün salonların çalışma sistemi böylemidir ?

2. Destroyer2

Destroyer2 Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Eline yazılı bir beslenme ve antrenman programı vermeli bence.İlk ay yeni baslayan herkese aynı program verilir diye biliyorum belki hocan bu yüzden ilk ay böyle yapıyor olabilir.

3. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Para veriyorsun ve sana hizmet vermek zorundalar.Ama ne yazik ki bazı hocalar salona ödenen aidatın sadece dumbelları kullanmak parası olarak düşündükleri için yardımcı olmuyorlar.

Hocanla konuşup yazılı bir program iste.Niyetsiz ise imkanın varsa başka bir salona yazıl derim.Sonuçta ilk ay insanların bu spordan keyif alıp-almadıklarını test ettikleri de bir zaman dilimidir.

4. ŞAD

ŞAD Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Şad
    Yer:
    Irmağın kıyısında
    Burada yazılan birkaç konuyu okursan hocaya gerek kalmaz.Kendine uygun bir program hazırlar ve çalışırsın.Zaten anlattığın gibi biri 'hoca' değil sadece işletmecidir.

Sayfayı Paylaş