Salon ve Ev arasındaki Yol ve bu arada Düşündüklerimiz

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve bosphorus tarafından 28 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. bosphorus

bosphorus Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Broker / Owner
    Yer:
    Heryerden :-)
    Bizim evden salona giden, ömrümün en uzun,
    ömrümün en kısa, ömrümün en çocuk,
    ömrümün en ihtiyar yolunu koşuyordum.

hyper_

Benim evimle spor yaptığım salonun arası yaklaşık 1500 mt. vücudumu ısıtmak ve yürüyüş yapmak için arabayla gitmiyorum .... Yolda birazda motivasyonum düşükse aklıma bir sürü demorilize edici şey geliyor ....

Tabii hepsi salona girene kadar ....

Neyse ;

Benim gibi düşünen arkadaşlar varsa o yolda yaşadıklarını ve düşündüklerini anlatırlarsa güzel şeyler çıkacağını tabii motivasyonla ilgilide güzel fikirler çıkacağını düşünüyorum ...

İyi pazarlar ......

Despo bunu beğendi.
  2. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    ben ortalama 7 de işten çıkıp manitamla buluşuyorum yarım sa 45 dk sonra onu göndermeye çalışırken her akşam tartışıyoruz bigün gitmesen nolur,ben mi body mi, bodyi benden çok sevisun tarzında sitemleri 15 dk sürüyo neyse 8 de evde olup koştura koştura hazırlanmam 8.30 u buluyo sonra evden çıkıp benim buddy i alıp yine koştura koştura salona gidiyorum oda 10 dk fln sürüyo bu 10 dk lik zaman da idmanda neler gireceğimi düşünüyum genelde

bosphorus bunu beğendi.
  3. ataduyan

ataduyan Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    yürüyerek 10-15 dk lik mesafe ve genelde gün içinde yaşadıklarımı düşünüyorum yani normal bi yürüyüşten pek farkı yok tabi idman olunca insanın morali bozukta olsa düzeliyo motivasyon buluyo hatta sabahtan bugün idman var deyip salona gideceğim anı iple çekiyorum.:)

bosphorus bunu beğendi.
  4. cexenes

cexenes Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    ben idmandan çıkınca ne yiyeceğimi düşünüyorum:) birde şu sigarayı bırakmam lazım diyorum her seferinde:)

5. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Benim gittiğim salon eve 3 dakika mesafede. Koşarak gidiyorum ve anlık artan kalp atışımın beni kısmende olsa ısıtacağını düşünüyorum giderken ve o gün antremanı nasıl yapacağımı. Dönüş daha vahim. Annem sporum genelde 2 saat sürdüğü için ve onlarla akşam yemediğim için genelde kızar. Kendimi çok yorduğumu söyler:p Ama buna rağmen yağ oranını %27 den %14 e indiren ben sadece güler geçerim :D

6. supersport

supersport Üye

Beğenileri:
    236
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Tıp
    salonla iş arası 4-5 km kadar. arabayla gidiyorum. genelde tempolu müzik dinliyorum. iş stersinden uzaklaşmaya çlışıyorum. o günkü programı düşünüp hareketleri ve ağırlıkları planlıyorum hangilerinde artış yapacağım. neresi beni zorluyor. hangi hareket ne sırada. bunun gibi şeyler.
    dönüşte ise eve yetişmeye çalışma, alışverişle geçiyor. yolda kalan wheyi ve üzüm suyunu bitirmeye çalışıyorum.

7. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    >>> Walla önce hiç bişey düşünmüyorum ama salona yaklaştıkça bir çok şey parlıo kafamda :D Ev le salon arasında birşey yok taş çatlasa 500mt felan var :D

8. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    aradaki yoldan çok salonda düşündüklerim benim için daha önemli daha doğrusu salonda 1 2 saat boyunca hiç birşey düşünmüyorum buda beni body e bağımlı yapıyo her akşam salondan yorgun ama nirvana ulaşmış şekilde çıkıyorum

9. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    açıkcası bazen üşeniyorum 1km yürümeye gitmesemmi falan diyorum sonra diyorum yürüyüş yolundan giderim kızlar falan olur koyuluyorum yola arkadaşla birlikte tabi spora gidene kadar 10-15 kişiyle muhabbet ediyorum herkez tanıdık olduğu için nereye diye soruyorlar gezmeye diyorum çantaylamı diyorlar evet diyorum dalga geçmek amaçlı senin gibi nasıl oluruz diyorlar asıl ben sizin gibi nasıl olurum diyorum sporu bırakırsan olursun falan diyorlar biraz eglence falan spora girdiğimde ise aklımdaki tek hedef yaz ve çok hırslı bi şekilde çalışıp cıkarım sonra makaraya devam :)

Sayfayı Paylaş