salon istiyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve mehmetask tarafından 26 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mehmetask

mehmetask Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    pazara gitmek
    Yer:
    Aydın
    Arkadaşlar İlçedeyim Biliyorsunuzdur belki Aydının Yenipazar ilçesinde yaşıyorum
    Buraso üniversiteli öğrencilerle anca 7bini buluyor küçük sakin bir yer ama salon yok .S spor denilince futbol sahası war tek .S Salon açılmasını isityorum belediye başkanına sordum biz açamayız ama açan olursa yardımcı oluruz dedi
    bana alet al diyeceksnz saten aldım dumbel uzun bar z bar sehba vb. ama evde makine yok sonra tek başına sıkıcı oluyor salonun yerini tutmaz :S
    Yani nasıl açılır buraya salon ama şöyle birşeyde var saten lise 3üm seneye üniversite var ama olsun 1,5 sene 1,5 senedir :D sizce ne yapmalıyım ?

2. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    Turkiyede futbol basketbol gibi sporlara verilen destek Vucut gelistirmeye malesef verilmiyor
    Verilse zaten bu spor bu ulkede daha guzel yerlere gelebilirdi ama verilmiyor malesef,
    sanirim sadece bu Sporu yapan arkadaslarimiz yasatiyor bu sporu
    bu durum bulgaristan'da da ayni malesef

Son düzenleme: 26 Ekim 2012
  3. mehmetask

mehmetask Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    pazara gitmek
    Yer:
    Aydın
    Türkiye böyle o bu laf edicek diye hiç birşey yapılmıyor valla :S

4. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Konuşmiyim diyorum olmuyor(rockybalboa gibi başlamak istiyorum bugün nedense)
    Bu spora spor salonunda başladım ama 2 ay bile dayanamadım neden mi;İnsanımız yüzünden,
    Antreman yapıyorsunuz birisi arkada 30 kiloyla squat yapıyor takmış kulaklıkları avazı çıktığı kadar bağırıyor kaslarını kessen o kadar bağırmaz,birisi işaret parmağını yarıya kadar burnuna sokmuş akşama evde fantazi malzemesi bulmak için kızları kesiyor,birisi duş almış kilotunu orda bırakmış,birisi sümüğünü duvarlara sürmüş,bir başkası kafam kadar cıkarmış sifonu çekmemiş.Spor salonu yapsan nolur bunlara?Normalde vatanımı milletimi çok severim ama bazen gel görki nefret ediyorum kendi insanımdan.Aldım evime aletleri evde çalışıyorum partnerimde biraderim kafam rahat hayatta gitmem bi daha sinir krizi geçiririm.

1 kişi bunu beğeniyor.
  5. mehmetask

mehmetask Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    pazara gitmek
    Yer:
    Aydın
    Dostum haklısın ama ben birazda alet açısından diyorum sadece dumbell -uzun bar ile gitmiyor sıkıyor tek bölge zor oluyor :S

6. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Benim evde istasyon da var.Arkadaşlarınla el ele ver bi istasyon al.Voitin var bi tane 500 e yakın bir fiyat işini görür.Ayrıca istasyon olmasada uzyn bar veya barfiks demiriyle verimli şekilde sırt çalışabilirsin.Daha yolun başındasın zaten temel hareketler yapacaksın.Ha ben sıkılırım diyosan hedefinde sorun var demektir.Motive olamıyorum diyorsan belediyenin önünde oturma eylemi yap.Malesef ülkemizde bu sporun hali bu!

7. Kasımpaşa34

Kasımpaşa34 Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kadıköy
    @mr_dblue haklı bence. Salon bıktırıyor beni, salonda her antreman aynı kıyafeti giyen bir adam var mesela salonda olup olmadığını kapıdaki ter kokusundan anlıyorum. Tuvaletler resmen sidik kokuyor böyle bir şey olamaz. Tekrarlarını yaptıktan sonra makinada oturanları falan hiç söylemiyorum. Mecburen öğle saatleri gidiyorum artık salona en rahatı.
    İmkanım olsada eve kendi ufak salonumu kurabilsem.

mr_dblue bunu beğendi.
  8. mehmetask

mehmetask Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    pazara gitmek
    Yer:
    Aydın
    Ah bizz türkler sadece ben diyoruz :SS