salon imkanı olmayanlar için program

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bozkurt73 tarafından 14 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bozkurt73

bozkurt73 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    şırnak
    1haftadır vücut çalışıyorum.başlama amacım 12 senelik sigara tiryakiliğimi bırakmam ve sağlıklı yaşamak istemem...bu 1 hafta öylesine geçiyor hem araştırıyorum hem çalışıyorum..öncelikle salon (yaşadığım şehir dolayısıyla) imkanım hiç yok.mesleğim dolayısıyla 20.00-21.00 arası antrenman yapıyorum.şuana kadarki programımı yazmıyım çok yanlışı var...yapmak itediğim program şu şekilde
    pazartesi: omuz+sırt
    çarşamba:kol(biceps-treceps-önkol)+karın
    cuma:bacak+göğüs

antrenman öncesi:esneme+şınav

---barfiks imkanımda yok malesef..evdeki kapılar kapı barına uygun değil...koridorda yok..barfiks yerine geçecek bi hareket varmı?
    ---antrenmanlarımı 4set 12 tekrar yapmayı düşünüyorum.4kgx2 lık dumbell var.z bar ve 5kgx2 lik plaka ve mekik masam var...bu imkanlarıma göre önerileriniz bekliyorum.sizce hangi hareketleri yapmalıyım?

biliyorum sorum biraz detay istiyor fakat bu önerinize ihtiyacım var.lütfen yardımcı olun...
    bench_Odumbellllsweightlifter

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:19 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:21 ----------

yeni başladığım için vücudu genel çalıştırmalıymışım...bu bilgiye göre yeni programımı sizin salon versiyonunuza göre uyarladım...pazartesi-çarşamba-cuma günleri 4x12 setli yapsam nasıl olur??
    1-bench press
    2-şınav
    3-military press(enseden)
    4-barbell squat
    5-barbell curl
    6-lateral raises
    7-drag curl
    8-mekik
    9-bent rowing
    10-military press

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş