Sakarya'da Salon Tavsiyesi

Konusu 'Genel Bölüm' forumundadır ve ozgur825 tarafından 23 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. ozgur825

ozgur825 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Öncellikle herkese merhaba;

Sakarya'ya yeni taşındım salon tavsiye edebilirmisiniz ektomorf vücut tipine sahibim fiyattan çok hocanın ilgisi önemli benim için.

2. darkangel025

darkangel025 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    ben geçen sene flex gym'e gitmiştim hocası ilgisiz fazladan para kazanmak için oyalıyor insanı 1 ayda olacak işi 2 aya yayıyor nekadar kalırsa okadar para....

3. ozgur825

ozgur825 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    flexe 3 hafta gittim söylediklerine tamamen katılıyorum başka salonda bulamadım çarşıda ara sokaklarda gezindim biraz denk gelmedi internetten baktım biyere orasıda kapanmış son çare buraya konu açtım sakaryalı arkadaşlar umarım konuyu görür

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    sakaryada sevdiğim bir kardeşim var.şu anda spor salonunun ismini hatırlayamadım ama antrenörün adı tolga canbatar.oldukça ilgilidir.kendisi aynı zamanda müsabık sporcudur.

5. ozgur825

ozgur825 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    salonun ismi fit club araştırma yaptım tam anlamıyla profosyonel bayramdan sonra gidip görüşücem teşekkürler ilginiz için.

6. excellent

excellent Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    gold spor salonu var tavsiye ederim baya da güzel

7. BuRaKxX

BuRaKxX Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Ben de sakarya'da öğrenciyim. 4. senem tolga abinin yanında. Fit Clup, fiyat ve salon olarak sakarya da en iyisidir. Tolga abi ise antrenman ve beslenme bilgisi ile çok iyi bir hocadır. Ben yarın 3-6 arası antrenmana gideceğim. Özelden mesajda atayım numaramı falan genel olarak yardımcı olmaya çalışırım.

8. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Sakarya'da üniversiteyi okudum çark caddesine girdikten sonra sağ kısımdaki cafelerin bulunduğu pizzacı ve monopoly oynanılan cafelerin bulunduğu ara sokakta solda bir salon vardı girdikten sonra kapalı bir yerde ayakkabını değiştiriyordun adını bilmiyorum obez olduğum zaman orada salona başlamıştım.

Orada çok uzun boylu vücudu güzel bir arkadaş sahibiydi. İnanılmaz ilgisiz umursamaz etrafındakileri takmaz bir şahıstı. Bir ara orada siyah saçlı bir arkadaş çalışıyordu çok ilgiliydi beslenme yanlışlarını vs. belirtmeye çalışıyordu ama herşey yanlıştı salonda. Bir kez sakatlandım oradaki arkadaşla görüştüm o zaman yine salon bu şahsa aitti. Sorun değil 20 günlük hakkını sonra alırsın demişti 3 ay sonra gittiğimde öyle birşey yok o işten ayrıldı banane dedi. 20 günlük paranın hesabını yapacak bir insan değilim zaten ama yapılan yanlıştı. Söz verilmiş ayrıca üyelik kağıdıma yazılmıştı ama ona rağmen kabul edilmedi.

Bir insan seni karşına alıp ne istiyosun amacın ne neler yapmak istiyosun buna göre nasıl beslenmelisin vs. hiçbirşey anlatmıyorlar.

Yukarıdaki arkadaşların dediği bence olayın kopma noktası. Müsabık bir sporcunun bulunduğu salon MUTLAKA TERCİH NEDENİ OLMALI. İlgili de diyorlar bilgisi zaten iyidir.

Yeni başlayanlar için salon seçiminde 2 önemli şey vardır.

1. Salonun evine yakın olması. Sık sık gitmeyi teşvik eder.
    2. Salondaki duş vs imkanlar.
    3. Salon hocasının beslenme idman öneri bilgisi ve ilgisi.

Son düzenleme: 27 Ekim 2011
  9. ozgur825

ozgur825 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    İlginiz için sağolun bayramdan sonra fit clube gidip orada başlamayı düşünüyorum

10. SeT

SeT Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    burası nerede tam olarak ?

11. tolga canbatar

tolga canbatar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben tolga canbatar.artık fit club ta çalışmıyorum.yeni adresim arena spor salonu.ilgilenen arkadaşlara duyurulur.teşekkürler

Sayfayı Paylaş