sakal

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve simitci88 tarafından 2 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. Bigdaddy

Bigdaddy Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    53
    hergün tıraş olmayı bırak, biraz tüylerin uzayıp kendine gelmesine izin ver. yoksa şeffaf tüyleri hergün jiletlesen de anca bacağını tıraş eden kadın etkisi yakalayabilirsin. he ayrıca bu olay genetiktir, kimisi 16 yaşında karagöz hacıvat kıvamında sakalla dolaşır, kimi 30 yaşında dımdızlak gezer. günde 2 kere tıraş olmak zorunda kalsan daha mı iyi? var öyle mağara adamı gibi olan tipler biliyorum.

simitci88 bunu beğendi.
  2. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    hepinize teşekkür ediyorumda olayı anlıyamadım mesajı yazan arkadaş bana yazmış diye düşünüyorum cunku benim konum :D siz niye üstünüze alındınız acaba :D

3. Green Day

Green Day Yeni Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    sakal çıkmamasını anlarımda, sakal sert çıksa nolur yumuşak çıksa nolur

afedersinizde kafanıza takıcak şey bulamadınız mı ? :)

oluruna bırak yumuşak çıksın daha iyi bende zamanında senin gibiydim tüy tüy çıkıyodu 16 yaşını
    bitirir bitirmez abartısız söylüyorum elmacık kemiklerimden yukarıya kadar tahta fırçası gibi çıkmaya başladı hiç jilet sarımsak vs. sürmememe (mememe:S:S) rağmen şimdi birisiyle tokalaşırken selamlaşırken öpmekten çekiniyorum acayip battığını söylüyorlar

simitci88 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş