Sakal yaşı?

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve BodyTimed tarafından 27 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. BodyTimed

BodyTimed Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar yaş 17 çevremde bütün arkadaşlarımda çıktı köse vs değilim vucudun heryeri kıllı bir yüzümde çıkmıyor? Dışlanmıyorum arkadaşlarım tarafından ama insan özeniyor herkez bayramda tatilde sakalları uzatıcam vs benden ses cıkmıyor. sakal yaşı kaçtır bazıları göğüs kılı cıktıgında cıkar diyor varmı böyle birşey? bu sorunu yaşayan arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum

teşekkürler

2. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Bence kafana takmamalısın o yaşlarda olur öyle hevesler 20-21 yaşına geldiğinde anlayacaksın bayramda tatilde bulduğun her arada hava atmak için saç sakal uzatmanın ne kadar saçma ve komik olduğunu:)

3. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Sakallarının çıkmaması bence çok büyük bir nimet :) tabiki senin yaşlarında insan özeniyor ama parlak bir yüz gibisi yok bence , askere gidene kadar çıkmamasında bence hiç bir sakınca yok.
    Ayrıca köseliğin vücudundaki kılla alakası yok , ne insanlar var vücudu Atatürk ormanı gibi ama yüzende 2 tane ot bitmemiş.

ChopChop bunu beğendi.
  4. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    22 yaşındayım ve yeni çıkmaya başladı zamanında keşke çıksın diyordum ama şuan çıkmasa diyenlerdenim.Yeni nesilde 16-17 yaşlarında saç sakal birbirine giriyor hep bu GDO'lu besinlerden dolayı :D

5. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Kılda keramet olsa tüy dökücüler çıkmazdı:D Axiboy'unda söylediği gibi bazılarında geç çıkıyo ki senin geç bile değil 17 yaşındasın 1 sene içinde bi bakarsın yüzün simsiyah kafaya takılacak bi durum yok.

6. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    6.sınıfta favul denilen yerlerim tüylenmişti jiletliyordum oraları sakallanmıştı favullerim, 15 yaşındada iyice sakallanmıştım :) bana bakma fazla sulak yerde büyüdüm ben çoğu arkadaşım tüysüzdü ben tüylüyken

7. rund3v1l

rund3v1l Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Erzurum
    Sakal yaşı diye birşey yok arkadaşım benim bir arkadaşım vardı ilkokul 8 de sakalları çıkmıştı,şimdi 18 yaşındayım 21 yaşında arkadaşım var sakal ve bıyıkdan eser yok çocukda , yani GENETİK birşey bu

Sayfayı Paylaş