Sakal Sorunu

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve PEEK03 tarafından 27 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. PEEK03

PEEK03 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    Beyler ya yaş 19 hala yeni yeni tüy çıkmaya başladı o da çenemde sadece köse felan da olduğumu sanmıyorum bizim sülale de köse yok ben az jilet vurdum şuana kadar artık her gün jilet vurmayı düşünüyorum internette sarımsak suyu önerenler vardı çabuk çıkması için aktarlarda satılıyormuş galiba 7 tl ye
    sarımsak suyu ile ilgili şeyi anlamadım o sürdüğün kısmı yakıyor yakması kötü birşey değil mi kökleri felan yakarsa çıkacağı varsa da çıkmamazlık yapmasın diye kıllanıyorum almak için yoksa direkt alcam ne gerekirse şu sakal için
    çok dert ettim şu sakalı 1.67 boy var zaten sakal da olmayınca yaşımdan küçük gösteriyorum hele bu sabah bunu daha iyi anladım

dershanede derse girmedik sabah kahvaltı ediyoruz arkadaşla tam hesabı ödücez kasiyerdeki kız bizi abla kardeş sandı ben yerin dibine girdim o an zaten direkt
    gülmeye başladı pardon ya felan diyip te bende gülerek bir müşterinizi kaybettiniz he he felan yaptım bu da yetmezmiş gibi
    kız da sınıfa anlattı olayı beni ablası sandılar ha ha diye sınıfa da malzeme oldum dalgalarını geçtiler bıkana kadar bunlar iyice uzatmasınlar diye de sahte sahte gülüyorum aynen evet öyle oldu şeklinde ama içten çok koydu bana çok kötü bir durum var ya

2. Dr.Who

Dr.Who Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadasin olan kız hayırsızmıs birader.Canini sikma olur oyle.Benim bildigim sakallar çıkmazsa vucut gelisimi devam eder yani boy uzar bu sendeki durumla ayni mi bilmiyorum ama bazi kaynaklarda boyun 22 yasina kadar uzayabilecegini söylüyorlar birde bu yandan bak diye soyledim

3. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Ya bence bu kadar takilma ben biktim 3 gunde bir cikiyorlar.ayrica bi sehir efsanesi vardir sakal cikmayinca boy uzamasi devam eder ki genelde kimi gorduysem sakali gec cikan boyu uzamaya devam etti bu yonden bak birde

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

neverbackdown. bunu beğendi.
  4. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
  5. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Öncelikle sakalla boy uzamasının hiçbir bilimsel dayanağı yoktur.sarımsak olayına bulaşma cildi baya kötü yapıyor(muş)o kız da gerizekalıymış ben olsam lafı koyardım,ağlayana kadar durmazdım.köselik yoksa ailende,hormon testi yaptırmanı tavsiye ederim.

6. TycoLoN

TycoLoN Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Ben de yaşını göstermeyen minyon tiplilerdenim bende de sakal yok yani varda sakal demeye bin şahit lazım, tüy desen değil sakal desen değil ikisinin arasında :) Zamanla çıkar kafaya takmaya gerek yok bence, ayrıca arkadaşında dediği gibi

7. PEEK03

PEEK03 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    valla 19 yaşıma geldim ilk okuldan bu yana hep en küçük ben oldum sınıf ortamlarında lisede de aynıydı durum şimdi dershanede erkeklerde en kısa benim sınıfta hiç inandırıcı gelmedi efsane bana :) akrabam 15 yaşında başladı uzamaya sakalları çıkmaya başlamıştı o yaşında her sene 10 15 cm uzadı abartısız 1.70 boyu felan vardı 2 sene geçti 17 yaşında şuan liseye gidiyor 2.02 boyu var çocuğun 2 metre de çok abartılı boy olarak kapıdan eğilerek felan geçiyor :) 1.80 en ideali de ben 1.80 olmasam da olur 1.75 boyum olsa dünyanın en mutlu insanlarından biri olucam da olmuyor belki de sütten oldum olası nefret ettiğimden

egemennn bunu beğendi.
  8. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Annenin babanın boyu kaç? %80 genetik bir olay.sporla beslenmeyle 5-10 cm anca farkeder.

9. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    bende 173um şöyle bi 180 olsaydim diyorum keske :D şans iste nabalim dedigim gibi efsane sadece birkac arkadasimda oyle oldugunu gordum ayrica bi sakal serumu vardi adi aklimda degil onu dene istersen arkadasim kullandi tek tük biseyler cikti ama serumdanmi zaman gectikce kendimi çıktı bilemiycem :D cidden sakal kesmek fln zor oluyo 16 17 yasimda basladi 18im simdi 3 gunde bir kesmek zorunda kaliyorum berbat bence :

10. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale

11. muttalip

muttalip Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum o sorun bende de var bnm yasda 20 hala sakal cıkmadı cende az var ıste ama kardesım benden 2 yas küçük onun sakalı var bende yok.Dediğin gibi sakalı olmayan için kötü bir sey birde boy falan kısaysa

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

12. Taha Çınar

Taha Çınar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    12
    Bende 17 - 18 yaşına kadar hep jiletle tıraş oldum daha çok çıksın diye. Ama yanaklarımda falan hiç yoktu. Daha sonra takmamaya başladım. Jilet zor geliyordu traş makinaları ile aldım. Şu an 20 yaşındayım ve gayette her yerde çıktı. Bence çok takma, çıkacaksa elbet çıkıyor ve üşenip kesmediğinde her uzadığında daha da kaşıntı yapıyor.

13. jeffseid34

jeffseid34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sarımsak kullanmıştım ben , 2 ay geçti birden uzamaya başladı ama tesadüf mü oldu yoksa gerçekten sarımsak mı yaptı bu işi bilmiyorum :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

14. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    bende geçen sene dert ederdim sora birden çıkmaya başladı :D yanaklar boş hala keşke boş kalsa ama ilerde çıkar diye düşünüyorum en son yanaklarmış zaten
    ama tavsiyem spor yap öle hurafe bilgilere inanma yok güvercin b*ku sür bilmem ne ahaha :D
    spor 2-3 haftada bir de siyahımsı tüyler varsa jiletle 2-3 hafta sonra tekrar jiletle ole ole toparlar başlarda lahmacun gibi çıkacak yarım yamalak zamanla toparlanacak :ÇD

15. Matsumura

Matsumura Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Bi söz vardı Adamlık sakalla olsa ormanların kralı goriller olurdu diye :D

16. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Hacı bırak çıkmasın daha iyi. 2-3 gündü bir traş oluyorsun yüzün kötüleşiyor. Bende de çok kıl var odan şikayetciyim :D

Sayfayı Paylaş