Saizen ve Sustanon

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve Flea tarafından 29 Ocak 2005 başlatılmıştır.

1. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Saizen ve Sustanon250 kombine olabilir mi?
    İlerki kürümde growth kullanabilirim. Yan etkileri pek alakadar etmiyor...
    İç organ büyümesi, çene kemiklerinin bozulma durumu filan...
    Şimdi sormak istediğim asıl şey şu Saizen ile Sustanon'u kombine edersek nasıl bir plan uygulamamız gereklidir.

Ayrıca , Growth çok yağ yakıyor mu? Yağlı yada endomorpf değilim.
    Growth kullanırsam vücudumda ki yağ oranı çok düşer mi?

1- Kür nasıl olmalı? Sustanon ve saizen nasıl kombine edilebilir?
    Bu konuda bir kür planı?

2- Growth çok yağ yakar mı?

Saygılar.

2. Guest

Guest Guest

Saizen(somatropin) maddesinin bir diger özelligide Vücuda alinan yaglari cabuk eritmesidir ve bu yaglari vücutta depolamasina izin vermemektedir. bunun sonucu yagsiz bir kas ortaya cikmaktadir. Vücuda suda depolanmadigi icin büyüme hormonundan aldiginiz hacim sadece kastir.
    Büyüme hormonu yüksek kapasitede vücutta bulunan yaglari yakmaz. Bu fikirle yola cikanlar daima soka ugramislardir cünkü etkisini görememislerdir. Vücutta daha önceden bulunan yaglara fazla etki saglamaz. Sadece kur esnasinda vücudun yaglanmasini önler ve cok az miktardada vücudda yag yakar. Egerki sporcu iyi bir definasyon programini takip ediyorsa o zaman Büyüme hormonu cok hizli yag yakilmasinda yardimci olur. Daha cok sporcular t3 maddesinide kur esnasinda aliyorlar ve yag yakmada yardimci bir rol olmus oluyor.

Büyüme hormonun uygun etkisi ancak kombine kurlarda ortaya cikiyor. Buna göre sporcular genelde testo alirlar. Sustanonda alabilirsin(nitekim oda testodur).

Söyle bir kur yapmak mümkündür.;
    HGH(somatropin) sabah 2i.e ve aksam yatinca 2i.e( toplam günde 4i.e) bunu 16 hafta boyunca kullanmak icap eder.
    Sustanon her 3 günde bir 1 ampül yada her 4 günde 2 ampül. Bu kisinin daha önceki kurlarina göre degisir. 15 hafta yeterlidir.

Daha süper bir etki görmek icin Kur esnasinda yani kurun ortasinda hizli etkisini gösteren Insulin injekte edilebilir. Her antremandan hemen sonra 10i.e injekte etmek yeterlidir. bunu 4-5 hafta boyunca sürmek gerekir.

3. musty2

musty2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    selam panzehır senı hazır soru cvplarken yakalısken bır sey sormak ıstıyorum sanırım ıran enantatları varmıs sence nasıl 250lık ve bunun sahtesı varmıdır

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.084
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    musty, sahtesi danimarkada cok bildigim kadariylada Türkiyede 50 % kadar ilaclar sahte ( tr mali olmayan)

Onun icin dikkat et, sahtesi olabilir, siteye resmini atabilirsende yardimci oluruz.

eline gectimi hic ?

Resmi:

http://www.turkforum.dk/Forum/viewtopic.php?t=342

5. Guest

Guest Guest

Despo kardes!

su ana kadar sahtesi hic bir ülkede bulunmadi. Sahte olduguna dair bir analiz varmidir? Bana bir örnek ampül gönderirsen analiz ederim.

6. Despo

Beğenileri:
    6.084
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Arastirdigim kadariyla.. su resme bakabilirsin, sagdaki sahte.

Logodaki farka bak....

analiz... yok ama, bir diger analiz var :D 333 mg dozajli :eek:

bende örnegi malesef yok su an.

7. Guest

Guest Guest

Bu analizi kim yapmis? OHA diyesim geldi. :)

Burada Analizlerde enm fazla 270mg a kadar görülmüstü. Neyse.

Testi(iran) cok degisik üretimleri var. kimisinin ampülü biraz daha uzun kimisi yazisi ince kimisi icindeki yagi rengi acik. Yani bu hep degisiyor. Ama etki düzeyi ayni.

Mesela kahverengi ampüller+kirmizi yazili ampüller ve bu ampüller piyasada yaygin. Ama son üretimlerde hep siyah yazilidir. Eski üretimlerde farklilik vardi ama yinede sahte cikmamisti.

Fakat aldigim bir baska haberde Ingiltere kullanan sporcular analiz ettirmisler ve 227mg doz ayari cikmis bir ampülden. Ampülün resmine baktim biraz yamuk basilmis. son kullanma tarihi 2008 diye yaziyor.
    Arada bir kücük dozlarda üretimde cikabiliyormus demekki. Tabiki bu haber dogru ise. Onu tam bilmiyorum.

8. Despo

Beğenileri:
    6.084
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Panzehir analizi yapan firmanin ismini tam hatirlayamiyorum.. bu yazi sahtede olabilir hic belli olmaz nede olsa bu isin icinde para var onun icin bu lot numaradan belki birinin elinde cok var ve hemen satmak istedi :)

yazi farki falan oldugunu biliyorum, yanliz bir sahte oldugunu duydum, seninde dedigin gibi, iran testlerden sahte yok diyor cogu kisi, ama bana kalirsa yavas yavas basladi, onun icin bu aralar cok kisi konusuyor sahtesi cikti diye, mesela bendeki resimdeki gibi. Belki hakli olabilirsin, cünkü analiz ispati yok. Senin o ingilitereden dedigin sahtede olabilir.

Sayfayı Paylaş