Sahte Optimum Nutrition Whey

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve hasimk442 tarafından 1 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. hasimk442

hasimk442 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar ben genelde optimum whey den başka bir protein tozu kullanmam ama

Bugün mecidiyeköyde ki cavahirde bir eczane var protein alışverişimi Gnc den yaparım ama şuan fiyat olarak çoştular (239.95tl) şuan ki fiyatı.

neyse optiimum un fiyatını birde cevahirdeki eczaneye sorim dedim adamla aramızda geçen diyalog

ben: elinizde optimum whey varmı

eczacı : hayır yok Optimum Nutrition Whey lerin okadar çok sahtesi varki piyasada
    onun içn Nutrition marka almamaya karar verdik hatta elime geçdi ama geri gönderdim. ama başka markalar var elimde..

Arkdaşlar sahte olup olmadığını nerden anlıyoruz protein tozunun ? veya protein tozu nereden alabilirim. korktum resmen :S yardımcı olursanız sevinirim.

2. ajn16

ajn16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Distribtörden alabilirsin direk

3. hasimk442

hasimk442 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11

kimdir bunun Distribtörü ??

4. mcan09

mcan09 Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    VG :)
    Yer:
    Aydın

5. _BaNNeD_

_BaNNeD_ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Geçmişte yaşanmış mıdır bilmiyorum ancak ülkemizde sahte gıda takviyesi olduğunu ya da yaygın olduğunu düşünmüyorum. Birebir aynı kutular, etiketler, toz, aroma, paketleme ve sayılmayacak daha bir çok iş var zahmetli bir iş. Sanmıyorum ki kimse bu derece bir iş yapabileceğini ve cezası ağırdır sanıyorum.

6. hasimk442

hasimk442 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    teşekkür ederim konu güncel !

7. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Merhaba
    GNC nerden alıyormus distributoru ****** sa? Bu arada ben bu kadar cok sahtenin oldguna inanmıyorum. Guvenilier yerlerden alırsanız sorun olmayacaktır. bende bu konuyla ilgili birsey sormustum zamanında bir arkadas cok guzel bir cevapla susuturdu beni. neden sahtesini ithal etmek icin aynı ithalat masrafını yapsınlar? gerceğini alır piyasa fiyatına satar bizde almak zorunda kalırız zaten. Bence GNC marka farkını koyuyor. Ayrıca tek secenek Optimum değil

8. hasimk442

hasimk442 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11

cevabın için teşekkürler.işte ya yakomoz dan alıcam yada nişantaşında büyük bir eczane var orada satılıyor jelatinli bandrollü falan.

biliyorum tekseceneğimin optimum olmadığını ama optimum benim gözümde enbasit ve en kaliteli protein tozu en azından bana yettiğini düşünüyorum

diğerkileri daha ağırsanki :)

9. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Supllementler.com dan alabilirsin sitenin resmi sponsoru olduğu için reklama girmez diye düşünüyorum..

Başka güvenilir internet siteleride var onları yazmıyorum. internetten bakıp araştırırsan gönül rahatlığı ile alabilirsin .

10. ajn16

ajn16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Katılıyorum . Suplementler.com bende gözüm kapalı bir şekilde alıyorum. Bu sitede de falso olursa skandal olur herhalde :s

Sayfayı Paylaş