sahte olup olmadıgını nasıl anlarız?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve xtone tarafından 27 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. xtone

xtone Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    merhaba arkadaşlar ..
    abim v ben bb yapıyoruz gerek oldugu için zamanında protein tozu,amino asit ve creatin aldık ve hiç yarar göremedik sahte oldugunu düşünüyorum örnegin creatin kullanan arkadaşlara gösterdigimde bu ne biçim kreaitin nişasta gibi bizimkiler tam toz halinde kristal gibi dediler şüpelendim . aldıgımız suplummentlerinde markalı ürünler
    suplumentlerin gerçek oldugunu nasıl anlarız.yardım edermisiniz.
    izmirde oturanlar varsa güvenilir yerler önerebilirlermi?

2. drahte1905

drahte1905 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Ürünleri nerden temin ettin ?

Birde kıyas yaptıgın arkadaslarınınki ile seninkiler aynı marka mı ?

Su sahte supplement işini anlamıyorum

Ne kadar kar edebilirsinki hele ABD pazarı ile nasıl yarısıcaksın

Diyelim Nitix bu urun 50 dolar diyelim yapıcan sahtesini ambalajını osunu busunu hazılıcaksın içinede kalifiye birsey koyma seker koy

Maliyeti en az 10 doları bulucak keza sen uretsen uretsen 10.000 tane ureticeksin

EEe sen bunu satıcaksın sattıgın adam bilicek sahte oldugunu ne wericek ki sana ?

Ayrıca sahtesini yapan 1 kişimi değil sen yapıyorsan sahtesini baskasıda yapıcak

Oooo cok rezil gereksiz bir iş walla

Tr de bu işi yapanlar warsa aptallıklarına yansınlar onun yerine

Arkadaşım poşette tonla ithal et burada paketle oyle sat bizimde duamızı al bedduamızı alıcagına:badgrin:

3. xtone

xtone Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir

izmirde bi pasajdan aldım
    aynı marka idi o yüzden şüphelendim

markasını söylemek ,aldıgım yeri söylemek sorun olurmu bilmiyorum ama sahte zannediyoruz .

4. Konz

Konz Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    sorun olacağını sanmıyorum bilgilenelim hepimiz

5. xtone

xtone Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    ok o zaman izmir kervan pasajından almıştım hardline dı ürünlerde creatin ve pro tozu ikiside hardline dı abimle denedik hiç bir etkisi olmadı ne enrji patlaması nede yeterli protein ihtiyacı sonrasında salonda satılandan deniyelim o fayda olcakmı diye pro tozu aldık gercekten etkisini gçördük o yüzden merak ediyorum dikkat etmedim mi acaba neresinden anlıyabilirim sahte oldugunu ?

6. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Proteinden, amino asitten enerji patlaması beklemeniz yanlış zaten. Hardline'ında sahtesini yapacaklarını sanmıyorum ama niye yapsınlar ki ?

Gerçi bu adamların ne yapacaklarına akıl sır ermiyor ama aklım almıyo neden hardline ın sahtesini yapsınlar ? Bıraksalar 5-10 kere daha sorabilirim neden hardline'ın sahtesi diye :p

7. derwish

derwish Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel kokuyosa sahtedir.. Kötü kokuyosa orjinaldir.. Ben böyle test ediyorm en azndan :)

8. Konz

Konz Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    hardline ın sahtesinin olacağını bende zannetmiyorum. kervan pasajında hangisiydiki? vitaminci hamit var diğer adı ege vitamin sanırım, o mu?

9. xtone

xtone Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    :)protein tozundan enerji patlaması tabi bekelnmez ama creatinden beklenir sanırım orda creatin yazıyo anlatabildim mi?

10. xtone

xtone Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    valla orda kimsenin ismini bilmiyorum bir kere gittik almaya baya bi indirim olayına girdiler zaten.hem o kadar indirim hemde bi etki yapmadı diye sahte olabilir mi diyorum zaten ayrıca hardline sahtesi olmıya bilir ama ben merak ettigimden sordum

ayrıca beni hiç bi ürünü kötüleme çabam yok markasını bile yazmak istemedim sorun olmaz heralde denilince yazmak zorunda kaldım bilgilerinize....

11. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Hardline'nin sahtesi olacağını sanmıyorum, son kullanma tarihlerinde sorun yoksa problemde olmaz. Ama tadı çok iğrenç mide bulantısı,baş dönmesi falan yapıyorsa bozuk olabilir.

12. icewave

icewave Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen bende kervan pasajından optımum whey protein aldım kullanınca midem bulanıyor ama son kullanma tarihi haziran 2012.hocama dedim böyle böyle sahtedir o falan dedim nerden anlıyoruz sana neden bunu söyleyim meslek sırrı dedi :S

Sayfayı Paylaş