sadece winstrol ne kadar etkili olur!!

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve bbaday tarafından 4 Şubat 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bbaday

bbaday Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ben winstirol depot kullanmak istiyorum fakat kombine bir sekilde degil sadece munferid olarak yeterli olurmu ve anteramandan once calistirilacak kasa vurulmasi dogrumu ve tek basina etkili olurmu daha onceden (5 yil once ) susta primobalan vedianabol aldim etkiside oldu su anda sedece winstirol demek istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

not: ben bbadayin arkadasiyim .....

2. Guest

Guest Guest

Winstrol maddesi diet amacli kullanmak yada kaslari muhafaza etmek yada kuvveti muhafaza etmek icin kullanacaksan o zaman yalniz kullanmak olabilir. bunun disinda winstrol yalniz kullandiginda saglam bir etkisi görülmez. Bir cogu hayal kirikligina ugramistir. Genelde kombie edilir.
    Mesela ideal kombineler
    TestoPropionat her 2 günde 50mg winstrol ve propionat. yada

300mg boldenon haftalik ve her iki günde 50mg winstrol

Winstrol kullanma süresi 5-7 hafta arasidir. Zararlarini göz önünne bgetirerek sporculara daima 5 haftayi tavsiye etmisizdir ve 5 hafta yeterlidir bir sporcunun istedigini karsilamak icin.

3. Roid Rage

Roid Rage Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Nowhere
    yari omurlu oldugu icin her gun 50mg alman gerekir. Triceps ve deltoids kaslarindan vurabilirsin. Gluteral kaslarda agri yapar. Tek basina cok cok bir etki yapacagina inanmiyorum ama gozle gorunur bir sertlik verir. Bana sorarsan primo ile kombine edip 10 haftalik bir kur yapabilirsin.
    Hafta 1-5 50mg winny/ed
    Hafta1-10 100mg primo her 25 kg vucut agirligi icin (75 kg isen 300mg primo)
    Bu kur daha cok diet zamani yapilna bir kurdur. Asiri buyutmez definisyon saglar.

4. gidici

gidici Üye

Beğenileri:
    134
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    yarışmacı
    Yer:
    istanbul
    tek başına hiç bişeye yaramaz...badiciler form donemlerının sonunda kasa daha kalıtelı görünüm definize için kullanır...genelde atletler kaliteli kas yapmak için uzun süre kullanır...hapı çok zararlıdr...

5. sencoi

sencoi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Selam,
    öncelikle winstrol (stanazolol) kristalize bir yapıya sahiptir. Bu yüzden bizim kullandığımız titrasyon sistemı ile üretilir ve yağda çözündürülemez. Bunu ilk olarak ispanyol zambon yaptı ve başarılı oldu diyebiliriz. Sonraki zamanlarda british dragon bu ilacı yağda çzödürmek için 2 adet 5 er tonluk reaktör alıp yapıcaktı ki firma kapandı. uzun lafın kısası piyasada bu ilaçdan saf(pure99) pek yok.hani buldun diyelım ilaç anabolik bir ilaçtır ve aromatize olmadığı için sana jinekomasti tehlıkesi yapmaz. İyi bir diyetle 52 günü geçmiyecek bir kullanım sadece sana karacigerde biraz problem yaratabilir. İyi sonuclar alabilirisn yanlız kürden sonra kesin (milk thistle) yabani enginr kökü kullanmanı öneririm...
    Başarılar

Sencer

Sayfayı Paylaş