Sadece kondisyon bisikleti ile kilomu koruyabilirmiyim ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve lantis44 tarafından 26 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. lantis44

lantis44 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bende devamlı kilo alan biriyim aldığım zamanlar tabii spor yapmadığım zamanlar acaba kondisyon bisikleti var haftada 4 gün 40dk olmaz üzere kullansam kilomu koruma imkanım var mı ? Benim sorunum aslında şu normal yerken sporda yapsam kilo alırım gözü ile baktığım için spor felan hiç yapmıyorum.Sporu diyet zamanları yapıyorum sanki diyet yapmasam kilo alımını durduramayacak gibi geliyor spor.Ya da haftada 6 gün felan kullansam

2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    bence haftada 4 gun kullnmanız oldukca ıdeal olur . ve ole ılla dıyette kullncaksınız dıye bır kural yok sole dusunun sız gunluk 1800kcal alıcaksınız kılonuzu korumak ıcın ama bı gun 2200 aldınzı yanı bıraz kacmak yaptnız tmm ıste 400 kcal bısıklette yakın kılonuz sabıt kalsın :)

3. lantis44

lantis44 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    400 kalori yakmak bisiklette çok zor yada bisikletlerin kalori sistemleri yanlış.Ben 40dk sürüyorum.Sertlik ortanın üstü ve hız 20kmnin altına düşmüyorum yaktığım kalori 200 gösteriyor :D

4. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    onlar ortalama degrler emın olun gercekte cok cok daha afzla yakıyorsunuzdur :)

kademelı olarak surun ınterval yanı forumda aratırsanzı ınterval kardıoyu bulursunuz o sekılde daha fazla kalorı yakmanız mumkn

Sayfayı Paylaş