sadece güç

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve cebe_noyan tarafından 5 Aralık 2004 başlatılmıştır.

1. cebe_noyan

cebe_noyan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar
    ben ara ara yaklaşık 3 yıl body yaptım
    daha öncedende dövüş sporları yaptığım için
    sadece bodyi kuvvet kazanmak için yaptım ve yakında yine yapmayı düşünüyorum
    sadece kuvvet kazanmak için (kas şişmesi hiç önemli değil)
    kür yada herhangibir ilaç önerirmisiniz
    yada ne yapmalıyım

2. Guest

Guest Guest

Merhaba,
    Ben de dahil bu sitedekilerin hemen hemen hepsi hypertrophy (kas artışı) için çalışıyor. Ama benim 2 ay kadar güç artışı çalıştığım olmuştur. Güç kazanmak için aşağıdaki şekilde çalışabilirsin:

1) izolasyon hareketleri yerine compound hareketleri tercih et:
    Bu hareketler: Benç press, Squat, Deadlift, Chin Up(barfiks), Bar row, dips gibi hareketlerdir.

2) Yine 4 set üzerinden çalış ilk iki setinde 12-15 tekrarı hafif kilo ile yapıp iyice ısın. 3. sette maximum 3-4 tekrar ve 4. sette 1-2 tekrar yapacağın ağır kiloları kullan. Hala gücün varsa 5. seti maximum kaldırabileceğin bir ağırlıkta tek tekrarla bitir.

Örnek squat için:
    1. set: 20 kilo 15 tekrar
    2. set: 40 kilo 12 tekrar
    3. set: 100 kilo 4 tekrar
    4. set: 140 kilo 2 tekrar
    5. set: 160 kilo tek tekrar

Unutma güç kazanmak için temel prensip tek seferde maximum ağırlığı kaldırmaktır. Çok tekrar ile azkilo ise dayanıklılığı artırır (Bunu yüzücüler kullanır.)

Bu ağırlıklar örnektir. Kendine göre değiştirebilirsin.
    Antreman öncesi bal-limon karışımı doping etkisi yaratır. Uzun süreli çalışacaksan creatine yükleyebilirsin. Başarılar dilerim.

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.916
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bal limon olayini biraz daha acar misin asa merak ettim de

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.585
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    kuvvet ıcın onerım creatın olacak.performans artısını kendın goreceksın.

5. Guest

Guest Guest

kuvvet artisi icin önce Creatin maddesinden baslanilmalidir. yalniz creatinden öncede dogal olarak 3 ay spor yapilip vücudun dogal tesekkülü izlenilmelidir.
    Creatin maddesini ben tavsiye olarak 5 hafta alip 5 hafta dinlenme ve tekrar 5 hafta almak gibi bir kur yapilirsa her kullaniminda kuvvetin artisini hele ilk kullanimda bu daha belirgin olacaktir.

eger ektomorfi bir yapida degilsen o zaman creatin sana iyi tesir eder.

daha sonra anabolik steroid kullanabilirsin. Yalniz ilk anaboliklerden baslamaman gerekir.

Kuvvet artisi icin baslica önde gelen steroidler;

1. TESTOSTERON( enantat-cipionat-propionat)
    testosteron kas artisi yaninda kuvvetinde üst düzeylere cikmasini saglar ve sporcuyu kesinlikle yari yolda birakmaz.

2. TRENBOLON (acetat yada enantat formu)
    trenbolon testosteron daha etkili ve inanilmaz kuvvet artisi saglayan bir maddedir. yalniz sporcular testosteron ile birlikte kullanmayi tavsiye ediyor cünkü iktidar gücünü etkiliyor egerki yalniz kullanilirsa.

3. ANAPOLON (oksimetolon)
    anapolonun etkisi ayni trenbolon gibi görülebilir. ve istedigin kadar agir calis kesinlikle anapolon esnasinda sakatlanma vuku bulmuyor. yalniz anapolon bitiminde alinan kuvvette bir cöküs olmaktadir. bundan dolayi bu maddeyi baska bir maddeyle mesela testosteronla kombine edip kullanmak gerekir. anapolonu 4 hafta ve testo yu da 15 hafta kullanmak gerekir.

4. DIANABOL (metandienon)
    kuvvet artisi hizli bir sekilde belli olmaktadir. anapolondan sonra gelen 3. bir etkili maddedir.

5. WINSTROL (stanozolol)
    Bu madde kilo kazandirmaz. Vücuda kesinlikle su depolamaz. Bundan dolayi sakatlanma olayi olabilir. bileklerde felan. Daha cok kilosu düsük olan sporcular bu maddeyi kuvvet sporunda kullanmaktadirlar. 5 haftalik bir kur yeterlidir.

6. bıo max labs

bıo max labs Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    29
    Yer:
    istanbul
    SEVGİLİ KARDEŞİM
    sadece kuvvet diyorsan 1 numara halotestin dir .adele almazsın ama kayış gibi olursun. yalnız çok sert bir ilaç fazla alma ve kürün 5 haftayı geçmesin. karaciğere toksik tir. tek başına çok az kas yapar bu yüzden başka ilaçlarla birleştirilir. power lifterlar bunu çok kullanır ayrıca su tutmaz jineko yapmaz yani östorojene dönüşmez
    kendine iyi bak

Sayfayı Paylaş