Sadece gögüs antrenmanı yapmak

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Lionss tarafından 18 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Sadece gogus antrenmani yapicam gunluk 120 protein.400 karbonhidrat 1000 kalsiyum alicam istedigim şey ise sadece belirgin gogus kaslari yeterince gucum var 50 60 kilo benc press yapiyorum 4 ayda ne kadar ilerleme olur

2. Trabzonum61

Trabzonum61 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Biraz araştırma yaptıysanız tek bölgenin gelişmeyeceğini kavrayabilirdiniz

3. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Tek bolge gelismez derken demek istedigin gogus calisirken oteki kaslarindaa calismasimi oyleyse onu zaten biliyorum

4. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    tek bölge çalışması olmaz vücut bir bütündür istediğiniz göğüs kaslarına kavuşmak için bütün kas gruplarına önem vermeniz gerekir hadi varsayalım tek göğüs kası oldu çok komik ve estetik dışı görünüm olur

5. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Yoo gayet guzel duruyor bizim siniftan bi arkadas yapmis buradaki cogu kisiden saglam gogusler var usutne zayif birisi baya iyi duruyor kaslar tek kas olmuyorsa hangilerini calistimama gerekiyor bi tavsiye verirmisiniz gogus bicep tricep omuz on bilek karin adonis hedef kas gruplarim bunlar 1 yildir karin calisiyorum onda sorun yok

6. Discoinferno

Discoinferno Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Tek bi bölge ile illa ki bi gelişim olacaktır fakat bence diğer antrenmanları ve özellikle bacak antrenmana eklemelisin. Çünkü bacak antrenmani olduğunda salgılanan hormonlar sayesinde daha cabkuk gelişim goruluyor diye biliyorum.

Balboa7 bunu beğendi.
  7. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Orasi dogru bacak antrenmanlari siger kaslarada etki ediyor ama dedigim gib rutin beni sıkıyor hedef kas lara agirlik vermek isterim ben kisa surede gogus yapmak istiyorum bu mesaja bakipta bos mesaj atip ukalalik yapan olursa kalbini kirarim bastan soyleyeyim rutin boyle biceps tricep gogus omuz off gunu sonra yeniden tekrar ha bide biceps triceps bolumune bacakta giriyor kisacasi tek gunde 3 kas

8. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    ilk mesajda sanki tek göğüs çalışıcağım gibi bir izlenim çizdiğin için öyle yazdım omuz biceps triceps karın ön kol sırt bacakta çalışıyorsan sorun yok arkadaşında dediği gibi bir yada bir kaç kas grubu ötekilerinden daha fazla gelişir ama bu sende göğüs mü olur omuz mu bilemeyiz bu senin genetiğine bağlı

Lionss bunu beğendi.
  9. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Haftda 2 antrenman yapmanin faydasi olurmu bana o lazim
    Biceps triceps bacak
    Off
    Gogus omuz
    Off
    Biceps triceps bacak
    Off
    Gogus omuz

10. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    haftada 2 antreman olur tabiki beslenmeni sağlam tutman iyi uyuyup dinlenmen şartıyla gelelim programına iyi bir antreman programı denemekte fayda var ancak yine kesin çok verim alırsın yada alamazsın diyemem çünkü misal ben sırt biceps yaptığımda hiç verim alamam başka birini verim alırken gördüm aynı şekilde biceps triceps konusunda bende işe yaramıştı bir başkasında pekte işe yaramamıştı birazda deneme yanılma yoluyla doğru bulmaya çalışmaktır bu spor her sistem her vücuda aynı tepkiyi vermiyor

11. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Deneriz sıkınti yok genetik iyi sanirim yuksek kalori almama ragmen kilo sabit duruyor ustune hareketli biride degildim simdi diyete basladim sw flan yapiyorum destekleme amacli uzun yuruyusler flan aldigim kaloriden gun gonunda 200 arti kalicak ayda 2. Kilo eder bunun 1 kilosu kas olur sanirim haftalik 200 300. Kas alinir diye biliyorum

Sayfayı Paylaş