Sadece diyet ve ağırlık antremanı ile yağ yakımı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve moquzHan tarafından 9 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. moquzHan

moquzHan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Selamın aleyküm,

Arkadaşlar ben 20 yaşında, 180 boyunda ve 90 kiloyum. Daha önce Vücut geliştirme geçmişim var fakat rahatsızlıklardan dolayı hiç 3ay üst üste çalışamadım hep yarım yamalak.

Şuanda tüm sorunlarımı hallettim ve ağırlık antremanlarına başladım. Fakat ben artık karın,bel ve gögüs çevresinde ki yağlardan kurtulmak istiyorum. Yani vücudumu define etmek istiyorum.

Bunun için diyet yapıyorum ve hergün 30 dk cardio; sonrasında mevcut kas kütlemi koruma amaçlı az ağırlık çok tekrar ile mevcut kas kütlemi koruyorum.

Piyasada herkesin ağzından başka birşey çıkıyor ve asıl doğru olanı denemeden bilemiyoruz. Şimdi size sormak istediğim soruları sorayım.

1) Öncelikle diyet ve ağırlık antremanını aynı anda yaparsam kas kütlemde gelişme olur mu? (Protein alarak)

2) 30dk boyunca 30sn yürüyüş 30saniye koşu ile yağ yakımını hızlandırıyorum fakat o kadar yorulmama rağmen max 250 kalori yakıyorum. Yağ yakımı çin başka ne yapmalıyım?

Uyguladığım istediğim diyet Kenzo Karagöz arkadaşımızın 40 günde karın kası projesinde uygulamış olduğu diyettir. Şuan uyguladığım tam olarak diyet sayılmaz günlük aldığım kalorileri (genellikle meyve) yaktığım kaloriden çıkararak hesap yapıyorum.

Bilmeyenler için youtube videoları :

Kenzo Karagöz - YouTube

Bu uzun yazıyı okuyup yorum yaptığınız için şimdiden teşekkürler saygılar...

Sayfayı Paylaş