SABAH YUMURTASI

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve MustafaCemGürbüz tarafından 22 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. MustafaCemGürbüz

MustafaCemGürbüz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Zeytinburnu, İstanbul
    KOLAY GELSİN ARKADAŞLAR HEPİNİZE 6 AYDIR SPOR YAPIYORM. 67 KİLOYUM 70 İN ÜSTÜNE ÇIKMAK İSTİYORUM . PROTEİN AĞIRLIKLI BESLENMEK İSTİYORUM. HER SABAH KALKTIĞIMDA 1 TANE YUMURTA YEMEYİ PLANLADIM ODA ZAR ZOR YİYORUM MİDEM BULANIYOR.ARKADAŞLARIM EN AZ 5 TANE YİYOR BEN İSE 1 TANESİNİ ZOR BELA YİYEBİLİYORUM YANINDA EKMEK CAY PEYNİR SALATALIK VS KAHVALTI TARZI ŞEYLER VAR FAKAT KOKUSU AĞIR GELİYOR MİDEM BULANIYOR AFEDERSİNİZ AMA KUSUCAK GİBİ OLUYORUM NE YAPMAM LAZIM 2 DEN FAZLA YUMURTA YEMEM İÇİN ? ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

2. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Yumurta yemenin bi yolu yok bende her sabah 2 yumurta yemekten yanında 100 gr lor almaktan haz almıyorum. Diğer yiyecekleri yerken hemen arkasından yumurtayıda ye sonra çay filan iç arkasından.

Haşlama yemenı tavsıye ederım ayrıca zaten 2 kere ısırsan bıtıyor 1 yumurta. Kokusu ağır geliyorsa hemen piştiği gibi yeme biraz bekle öyle ye.

3. Ayerten

Ayerten Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    başka şeylerle omlet yap,yumurta tadını ve kokusunu bastıracak şeyler bulabilirsin.

4. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

-hepsini büyük harf yazmak yasakır
    Kural Maddesi :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş