sabah sporu doğru mu ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Tigertugi tarafından 9 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Tigertugi

Tigertugi Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar okul nedeniyle site içindeki fitness salona yazıldım sabah 7-9 arası gidiyorum bu saatte spor yapmanın avantajı varmı ? varsa ne olabilir dezavantajı nedirdumbelllls

2. wTurner

wTurner Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Avantajı var bence daha iyi verim alıyorsun sabah gitmeyi bende çok isterim hormanlar daha taze oluyor daha verimli gelişiyorsun sanırım mis gibi.
    Dezavantajı belki halin olmaz antrenmanı kaldıramazsın falan ama bu sana bağlı.

Benim imkanım olsa sabah 6 da yapardım :)

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    ben sabah sporundan yana değilim

4. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Hangi saat diliminde kendini zinde hissediyorsan ve verim aldığını düşünüyorsan, o saat diliminde yapman daha uygundur.
    İyi günler,

5. ErbakanHoca

ErbakanHoca Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    bu sporu 1.5 yıldır yapıyorum ve ne zaman sabahları yani kahvaltıdan sonra ve saat 9 ila 12 arası spora gitsem Çok kötü oluyor.Zira her zaman kaldırdığım ağırlıkları kaldırmam imkansız oluyor.Çok sinirleniyorum sporu bırakıp gidesim geliyor.
    Kesinlikle Sabah sporu dezavantajlı sabah sadece kardiyo olabilir...
    Okuduğum Muscle and Fitness dergisinde de en uygun Antrenman zamanı Saat İkindi 5 Olduğu yazıyordu.

6. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    Arnold Schwarzeneggere göre spor yapmanın belli bir saati yoktur hatta idolü Reg Park saat sabahın beşinden yedisine kadar sporunu yaparmış sabahleyin zihin daha açık olduğundan yaptığın herhangi bir şeyi daha dikkatli yaparsın

7. Tigertugi

Tigertugi Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    ya aslında günlüğümü söliyecek olursam sabah 6,30 da kalkıp bi yarım ekmek yapıyorum dolu dolu kaşar penirli yada beyaz sonra bi 20dk yürüme yolum var ekmeyin yarsını orda gömüyorum sonra kalan yarısında spordan sonra yiyiyorum eve gelişim 9:30 oluyo yatıyorum saat 11 gibide kahvaltı yapıyorum sizce iyimi yapıyorum .*

8. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    yağ yakmak için yani kilo vermek içni gidiyosan en iyisi eğer vücut geliştirme amacındaysan başka zaman gitsen daha iyi yada kahvaltıdan en az 2 3 saat sonra diyebilirim

Sayfayı Paylaş