sabah spor akşam karın antremanı?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve aragorn8282 tarafından 12 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. aragorn8282

aragorn8282 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sabah spor akşam karın antremanı olurmu?

herkese iyi günler,biraz zamanınızı alıcam forumu iki aydır nerdeyse hergün takip ediyorum bu attığım forumdaki ilk mesajım cevaplarsanız sevinirim.3 aydır bb ile ilgileniorum hayatım bb oldu:) bir kaç supplement kullanıyorum ama asıl sormak istediğim ;haftada 5 günlük bir çalışma programı yapıyorum.
    1gün:göğüs-sırt
    2.gün muz-biceps
    3.gün:triceps-bacak
    4.gün:göğüs-sırt
    5.gün:dinlenme
    6.gün:biceps-triceps
    7.gün:dinlenme
    genelde hitt sistemiyle çalışıyorum,çok disilinliyim ve beslenmem çok iyi yumurta ,et,balık,kompleks karbohidrat.
    supplementlar:animal max protein
    animal nitro
    animal stack
    animal pak(önümüzdeki ay başlıyorum)
    animal cuts(önümüzdeki ay başlıyorum)

3 ay içinde;Boyum 192,
    kilom 79 du 86 oldu hatta yağ oranımı 15 den 13.2 ye düşürdüm.hafif bi ilerleme de var vücudumda;
    kol30 dan 34'e
    bel 95 den 93'e
    omuz 113 den 120'e
    göğüs 103 den 107'ye çıktı hepsi soğuk ve salondaki hoca tarafından alındı.3 ay sonra fotolarımıda ekliyeceğim.
    sormak istediğim soru;acaba ben bu program yaparken(sadece sabah erken saatte çalışıyorum)akşamlarıda sadece bir gün ağır bir gün hafif olmak üzere mekik çalışssam zararı olurmu(kedi evimdede spor salonu gibi bir odam var crunch makineside mevcut)?yardımınız içi şimdiden teşekkürler, herkese iyi çalışmalar ve bol sabır.

2. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA
    Muhtemelen amacin yaza girmeden abdominalleri cikarmak. Karındaki kaslarda öteki kas gruplarin gibidir, dinlenmeye ihtiyaclari vardir, ve surekli mekik cekmekle cikmazlar ortaya. Hergun mekik cekmek yerine, 4. gun yaptigin gogus-sirt calismasini programdan cikar ve yerine cardio koy, cunku karin kaslarin yaglarini azaltmanla ortaya cikacak, ayrica iki tane buyuk kas grubu sırt ve gogus icin haftada 2 antreman fazla.

aragorn8282 bunu beğendi.
  3. netugur

netugur Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    gsm - bilişim
    Yer:
    istanbul
    başlangıçta , kilo 79 bel 95 boy 192 , belde bir hata olmasın bu kiloya göre bana çok fazla geldi bel ölçüsü.

4. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    bir gün ara vererek yapabilirsin.. dinlendir 1 gün

animal cuts ı hiç alma, boşuna para vermiş olursun... hiç bi halta yaramıyor, boşuna vücuda zarar...

5. jormakka

jormakka Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    Frankfurt am Main
    Deadlift, Squat gibi karni stabilize eden temel hareketleri yaptigin zaman extra karin hareketine bile gerek yok. Ayrica karin kaslarini görünür hale getirmenin tek yolu, min. yag orani. Bunu da daha fazla Cardio yaparak ya da bir diyetle elde edebilirsin.

6. aragorn8282

aragorn8282 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet bel ölçüsünü yanlış yazmışım 93 den 95 e yazyıcaktım.yani sizce faydası olmazmı çalışma şeklinin ,karın için yani.yorumlar için tşekkürler.

7. stanstolen

stanstolen Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    dostum karın kaslarını cıkarmak istiyorsun anladığım kadarıyla imkanlarında var supplement kullanabiliyorsun. bende 15 aydır bu sporu yapıyorum yaşım 18 karın kası manyayğım ve haftada 6 gün karın çalışıyorum hemde 45 'er dk 4 gün de ağırlık giriyorum cok da sağlam diyet yapıyorum günlük yağ alım miktarım 20 gr ı geçmez oda sabah ları yediğim 1 tane yumurta sarısından dolayı o kadar yüksek şeker alımını 0 a indir tuz alımını 0 a indir ve sağlam karın antremanları yap süperset ler halinde deli gibi yak abdominallerini temmuz başına kadar bomba gibisin ama yağ oranını kontrol etmelisin oncelikle bunun icin cardio şart ama ben cardio sevmeyen birisiym o yüzden diyeti tercih ettim. eğer istersen kendi başıma hic kimseden yardım almadan ürettiğim beslenme programımıda sana yazabilirim.

8. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA

Yahu neden hergün karın çalışırsınız, o kas değilmi dinlenmesin mi?

9. y1g2t

y1g2t Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    bencede karin icin bir gun calisip bi gun dinlenmek ii bir tercih olur.Ayrica agirlik antremani olmayan gunlerde cok sıkı karin calisirsaniz bence daha ii verim alirsiniz.Sonucta karin antremaninin bence en onemli noktasi sıkı yapmak hepsini kaslar aciyana kadar zorlamak

Sayfayı Paylaş