Sabah namazına kalkınca whey?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Trabzonum61 tarafından 29 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Trabzonum61

Trabzonum61 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Arkadaşlarbir arkadaşım soru yöneltti benim üyeliğim olduğu için konuyu ben açıyorum
    Sabah namazına saat 3 gibi kalıyorum 1 saat filan ayaktayım
    1-whey almak gerekirmi uyanınca
    2-diyelimki whey içtik sonra sabah kalkınca içmeye gerek varmı?
    bu konu hakkında bilgisi olanlar varsa lütfen yardı gerekli

2. fRaNtiCBjK

fRaNtiCBjK Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    sahsen ben namaza kalkinca whey iciyordum. ve antrenmanlardan sonra iciyordum.

3. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Abi yanlış anlamayında şu işin suyunu çıkarmayın ya, yani nasıl bir antrenman yapıyoruzda vücudumuz whey iç iç bir türlü toparlanamasın, içeceksen sabah kahvaltı yapamayacaksan sabah kalkınca iç.

Mustimusti bunu beğendi.
  4. fRaNtiCBjK

fRaNtiCBjK Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
  5. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Whey i övdüğümü falan zannetmeyin ama eğer sabah evden acele çıkmak zorundaysan , kahvaltı yapamayacaksan içilir demek istedim. Bir de sanki whey i hiç öğün yerine içen insanlar yokuş gibi de davranmazsanız sevinirim.

6. fRaNtiCBjK

fRaNtiCBjK Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    whey i o sekilde icen var ise de yanlis yapiliyor demektir ;) complex ve whey farki var sonucta ;) yani simdi arkadas bir soru sormus bende cevap verdim ve verilen cevap ta yanlis yok. demekki parasi var ve antrenman sonu disinda sabahlari da iciyor ve ben de buna cevap verdim . bir de alay eder gibi yorum yapmissin da bende o yuzden o sekilde yazdim ;)

7. Namelessa

Namelessa Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    53
    Olmaz büyüyemezsin önceliğin doğal besinler olacak sen herşeyde toza saldırırsan oldugun yerde sayarsın beslenmeni aksatma bana kalırsa doğal tamamla whey kullanmıyorum ben gerek duymuyorum protein tozlarına çok kafa yoruyorsunuz haberiniz olsun niye büyüyemiyorum derseNiz sebebi her şeye tozu sokmak olabilir.

8. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Katılıyorum.Supplement firmaları amaçlarına giden yolda başarılılar belli ki.Insanlar protein almadıkları her saniye kaslarının eriyip gideceğini düşünüyor malesef.Eriyip giden cebimizdeki paralar,bunun farkına varmak lazım...

9. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Aynen öyle, adam sana demezseki antrenmandan sonra benim hızlı kana karışan tozumu içmezsen büyüyemezsin, günlük kilonx2 protein almazsan gelişemezsin o zaman ürününü satamaz.
    Eğer bir ürünün reklamı yapılıyorsa öncelik ürünü tanıtmak değil, öncelik tüketiciyi o ürünle etkilemektir, ürünün şişir de şişirir senin bilinçaltına gerekli mesajı verir.

Mesajın başında yanlış anlamayın diye yazmamın sebebi, alay etmiyorum mesajını vermekti zaten. Kimseyle dalga geçmek gibi bir amacım olmadı, olamazda zaten sadece bu durumu(sabah whey içimini) çok gözünüzde büyütmeyin demek istemiştim yanlış anlaşıldıysa kusura bakmayın.

10. fRaNtiCBjK

fRaNtiCBjK Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Mesajın başında yanlış anlamayın diye yazmamın sebebi, alay etmiyorum mesajını vermekti zaten. Kimseyle dalga geçmek gibi bir amacım olmadı, olamazda zaten sadece bu durumu(sabah whey içimini) çok gözünüzde büyütmeyin demek istemiştim yanlış anlaşıldıysa kusura bakmayın.[/quote]

yok ya sorun degil bende olmazsa olmaz falan demedim ;) bende yanlis anlasilmak istemem. herkese hayirli ramazanlar

11. Necip alperen tuğan

Necip alperen tuğan Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    ben complex wheyimi sabah ya da akşam yemek hazırlıcak vaktim yoksa sütle karıştırıp içerdim. çok da pratik olurdu.
    bu arada wheyi bırakalı çok oldu ama gelişimim gayet devam ediyor.
    whey olmazsa olmaz değildir. yumurtayı tercih ederim her türlü..

12. fRaNtiCBjK

fRaNtiCBjK Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    olmazsa olmaz supplement yok ki zaten :) saka bi yana supplement ne demek ek gida ,takviye besin adi ustunde yani cok bisey mucize beklememek lazim. beslenme iyi olmazsa supplement hic bisey vermez

Sayfayı Paylaş