Sabah koşusu hakkında..

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Emrn tarafından 12 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Emrn

Emrn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben kilo almak icin spor salonuna giden birisiyim.Vücudumda çok az yağ var.Sabah koşusu yapsam yarım saat filan,zaten vücudumda olmayan yağ iyice mi ortadan kalkar yoksa karın kası olsun bacak kası olsun gelişmeye yardımcı mı olur ?

Kısacası benim gibi biri sabah koşusu yapmalı mı?

Not : Konuyu yanlış yere açmış olabilirim kusura bakmayın.

2. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    eger karın kaslarını gormek istiyorsan yap tabi

3. catterpiller

catterpiller Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Şuan bende kilo alma ve hacim dönemimdeyim karın kaslarım six pack gözüküyor ama daha fazla gözükmesini istiyorum haftada 2 gün falan koşu yapabilirmiyim diye sormuştum hocama oda Şuan hacim ve kilo lazım yaptıklarınıda koşu yaparak götürme dedi.Şuan salonda 2.ayim 3 kg aldım 74 oldum Yaza kadar 85 Hedefim 2 3 Haftalık bi cardio ile yağlardan kurtulum yazi definasyon bi şekilde geçirmeyi düşünüyorm

4. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Eğer beslenmen düzenli ve yeterli ise. Koşunun zararı olmaz. Ama sabah yerine başka bir zaman yapsan daha uygun olur. Sabah koşusu genelde sabah kalkar kalkmaz aç karnına yapılır yani sabah wc'den sonra direk koşuya şeklinde :D Hacim için biraz ağır bir cardio olabilir düşüncesindeyim.

5. Emrn

Emrn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    catterpiller

Ben aslında seninki gibi bir vücut için gidiyorum salona yani plaj vücudu tarzı.Beslenme ve antreman programından bahseder misin biraz?
    2 aydır salona gidiyorum diyosun 2 ayda bu hale geldiysen çok büyük iş çıkarmışsın ya da daha önceden alt yapın varmıydı ?

6. catterpiller

catterpiller Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Emrn her öğrenci qibi beslenme düzenine o kadar uyamıyorum ama elimden qeldiğince çabalıyorum qenelde antremandan 2 saat once 100 gram tavuk antremandan eve qelınce 100 gram tavuk 3 yumurta,meyve,makarna pilav falan yiyiyorum.Antremanlara akşam 8de qidiyorm okul dolayısıyla
    Çalışmaya qelince 4 gün salona gidiyorum.Pazartesi Salı Perşembe Cuma şeklinde yapıyorum.Programimı vermiştim linkini veriyim aşağıda.Alt yapı konusuna qelince salona başlamadan önce 2 3 ay evde flexorun verdiqi programlarla düzensiz bilinçsiz şekilde çalışıyordum ama salona qidince çok faydası oldugunu gördüm.Yeni başlayan çoğu arkadaştan iyiyim.
    Buyur buda programım.
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/2-ayl-k-program-m-t23417.html

7. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    catterpiller, "q" yerine her klavyede var olan "g" harfini kullansak daha iyi olmaz mı? Lütfen Türkçe'mizi daha güzel kullanalım.

ÇağataYılmaz bunu beğendi.
  8. catterpiller

catterpiller Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    zigbog kusura bakma msn dili alışkanlık olmuş işte.

zigbog bunu beğendi.
  9. YSF-JOSEPH

YSF-JOSEPH Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Body ile birlikte cardio yapılsa body ne derece etkili olur, bu aralar yağ yakmak için inanılmaz çok ter atıyorum olan kaslarında yanmasındanda korkuyorum aslında

Sayfayı Paylaş