Sabah Ac karnina Cardio

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Cnk35 tarafından 3 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Cnk35

Cnk35 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Sabah ac karnina cardio yaptigimizda 20dklik gibi bi sure bu kas yikimina yol acarmi.Yani yaklasik 8 saatlik bi uyku bide yatmadan 3 4 saat yenilen sureyide katarsak yaklasik bi 12 13 saatlik ac bir bunyeyle sabah yapilan yarim saattlik cardio kas yikimina yol acarmi.Ogleden sora 45 dk cardio yapiyorum ve asiri yoruluyorum tekrar dier gun hic yapasim olmuyor.Birde acmisken cardio programim hakkindada sorum olucakti.20 dk bisiklet ,mekik ,ters mekik,yanlara egilme ve tekrar ardindan 25 dk bisiklet programim nasil sizce ?

2. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    12-13 saat az degil kesin kaybin olur bence, ama kalkar kalkmaz 5 gr bcaa + bir tablet c vitamini atarsan yikim olmaz diye dusunuyorum

3. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    bu konunun tartışıldığı başka başlıklar hatırlıyorum..
    aç karnına kardio veya başka bir sportif aktivite yapılması genelde kabul gören bir görüş değil..
    ancak zorunlu nedenlerden ötürü aç karnına spor yapılacaksa kas kaybını minimuma indirmek açısından bazı önlemler alınabilir... (açlık durumunda yapılan idmanda kas kaybının önüne geçmek mümkün değil)

bu önlemler belirttiğim gibi forumda daha evel konuşuldu..
    cannabis'in söyledigi gibi idman öncesi aminoasit veya izole whey almak ve idman süresini minimumda tutup idman akabinde de belli miktarda amino almak kas kayıplarının mümkün mertebe önüne geçmek için yapılabileceklerden bazıları..

ilgili başlıkları bulup araştırmanı öneririm..

4. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Diyette ve doğal isen, kas kaybını 0'lamak gibi birşey sözkonusu değildir, ancak minimuma indirilebilir. Kardiodan önce amino-asit tabletleri veya protein tozu içersen bir miktar önüne geçebilirsin...

5. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    valla yağ yakmak için bilmiyorum ben aç karna mümkün olduğunca giriyorum biliyorum kabul görmüyor çok iyi bir şey olduğunuda söyleyemeyeceğim ama zateb yağ yakıyorsak bi şekilde yıkım olacak mecbur bende bu şekilde yapıyorum ama şunu söylemek istiyorum koşuda rekorumu aç karna kırmıştım 10 kmde 2 tablet amino bir l-carnitine ve birde vitamin alıp koştuğumu hatırlıyorum yıkım olmuşmudur bilmem ama tok karından çok daha iyi koştum

6. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    konu ile ilgili yeterince tartışma var onlara bir göz atınız

Sayfayı Paylaş