Sağlıklı kilo alma

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve yukselfb tarafından 25 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. yukselfb

yukselfb Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikler herkeze merhaba ben Yüksel.21 yaşındayım Balıkesir üniversitesinde öğrenciyim.Vg ye başlayalı 3 ayı bitirdim 4. aya girdim.189 boy 80 kiloya sahibim.İlk başladığımda 77 ydim 84 e çıktım sonra yemeyi içmeyi biraz kestim Karın bölgemde yağlanma vardı.Belli oranda azaldı.Ama ben bir hata yaptım kilo verdim.DAha çok kilo alarak hacim ypamam gerekirdi.Sırf yağ yakabilmek için hocamın sözünden çıktım

Hocamın verdiği program :

Isınma : Bisiklet 5 dk twist 5 dk Her gün (çarşamba sadece 20 dk bisiklet )

12-10-8-6 setler

p.tesi: Gögüs: Bench press dumbbell fly pecdec pullower
    Salı:Koltuk altı /kanat lat pulley cable rowing dumbbel thowing close grip latpull
    Çarşamba: Omuz Military press dumbbelsidelateral frontreise bentower side
    Perşembe: Pazu/bilet Zber curll scott curll hummer
    Cuma arka kol. Triceps push down lying triceps ext french triceps

Mekik 4max
    les russe 4max
    hyper ext 4 max

p.tesi perş. : ön bacak.. squat - leg squat- leg ext 4*20 Bacak makinasında çalışırken çok zorlanıyorum onun yerine squatı 6*20 den çalışıyorum.

salı cuma : arka bacak.. death lıft -kunge - leg curll 4*20

07.01.2011 ölçüm tarihi (vg nin 2.ay bitimi )

Omuz 107.5cm
    Gögüs 101.5cm
    kol 32.5cm
    göbek 94cm
    bacak 59 cm
    kilo 82 Kg

15.02.2011 (3.Ayı tamamladım )

Omuz 109 cm
    Gögüs 101 cm
    Kol 33 cm
    Göbek 92 cm
    Bacak 61 cm
    Kilo 80

Sağ gögüsüm pasif kaldı.1 aydır dumbell pressle calısıyorum.sağ koluma daha fazla agırlık aldım.Şimdi eşitlendi.Sevgili Abilerim.ben bir hata yaptım.Yağ yakıyım göbeğimi biraz eritiyim diye kilo verdim. Şu anda 80 kilo olmama ragmen omzumdakı kemıkler gözüküyor zayıflıktan.Yavaş yavaş kilo alsam Tüm vucuda yayabilirmiyim ?? :(

2. yukselfb

yukselfb Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sorun çalışma programımmış.Kilo verme programında seyir ediyordum.Aynı zamanda hem göbeğimi erittim baya yağ yaktım üstüne 2-3 kilo aldım.Şimdi göbek yapmadan kilo alma programına göre çalışacağım hocam p .tesi Yeni program yazacak.

3. S4ncheZ

S4ncheZ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İzmir
    herkezin farkı bir progrmı var ama benim gorusurum sonucta yenisin ve calısma programını 4 gune tamamlayıp 1 gun cardip 2 gun dinlenme daha verimli calısmana yardımcı olur.

Sayfayı Paylaş