sağlıklı beslenme+pilates+ip atlama ?

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve sahlep tarafından 18 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. sahlep

sahlep Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhaba arkadaşlar.21 yaşındayım.bu yıl üniversite son sınıfa geçtim.öss dönemi ye-iç-otur-çalış sebebiyle kilo aldım.3 yıldır da giderek almaktayım.durumun henüz yeni farkına vardım(yaz tatilinde) göbek problemim fazla yoktu yazın dikkatli beslenmeyle 5 kilo verdim.şuan 62 kiloyum boyum da 1.60. spor konusunda yeni yeni bilinçleniyorum diyebilirim.arkadaşlar benim asıl problemim şu basen kalça alt bacak dengeli bir biçimde kilo almışım genel itibari ile düzgün ama alt bacaklarım fena durumda yani dümdüz diyebilirim bacaklarım için.bunun kastan olduğunu düşünmüyorum açıkçası.genetik de değil çünkü geçen yıllarda bacaklarımla ilgili bir problemim yoktu.son 1 yılda oldu ne olduysa.haftaya ankaraya gidicem yurtta kalıyorum.bu yıl kpssde var.çok fazla zaman ayıramayacağım kendime ama mart nisan ayına kadar bacaklarımın eski haline gelmesini istiyorum.özel olarak koşu,yürüyüş yapamam sanırım.ben sabahları aç karnına ip atlamaya başladım 200-300 arası.onu devam ettireyim diyorum sağlıklı beslenme ve her gece pilates yapıyorum yatmadan önce en az 20 dk olmak üzere.buna da devam etmeyi düşünüyorum.haftanın 2 günü de(ne yazık ki ara yok günler arasında ptesi-salı) 1-1 buçuk saat kadar farklı bir çalışma yapabilirim.yeterli midir bunlar fikirlerinizi almak istedim. ayrıca 2 gün yapabileceğim çalışma ne olmalı sizce? teşekkürler :lol:

Sayfayı Paylaş