Sağlık Topu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Lex_Luthor tarafından 25 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

1. Lex_Luthor

Lex_Luthor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar benim ögrenmek istedigim. Büyük saglık topu ile yapabilecegim hareketler nelerdir hangi kas gruplarımı çalıştırabilirim.Konuyu bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim eger uygun olursa resimli anlatım daha makbule geçer..
    Tşk ederim kolay gelsin...

2. mixtape

mixtape Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    malatya
    Eğer herhangi bir branşla uğraşıyorsan öncelikle o branşın atış tekniğine uygun atış çalışmaları yapmalısın Sağlık Topu Dayanıklılık için birde bir işi yapmada sürat kazanmak için ek yardımcı bir araçtır iyi çalışırsan eğer zıpkın gibi pas ve atış yapabilirsin kendimde çalıştırdığım içn biliyorum
    - Karşılıklı göğüs pas
    - Karşılıklı Başüstü bas
    - Tek Bacak üzerinden aynı paslar
    - Yere oturarak yukarı doğru pas şeklinde atış
    - Mekik Şeklinde yanlız mekik bitiminde topu partnere yada duvara atma
    - Çeşitli Sıçramalar

birde genel koordinasyon çalışmaları var aşağıdaki linke tıkla indir bakalım işine yarar

http://www.hemenpaylas.com/download/1436134/MedBall_Handout.pdf.html

--------------------------------------------------------------------------------------
    Kondisyonerlik BEnim İŞim ve İŞimi Seviyorum

3. Lex_Luthor

Lex_Luthor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler ....

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas

5 Başlıklara içi boş mesaj atmayın. Amaç mesaj sayısını artırmak olmasa dahi, atacağınız '' +1, Smile , teşekkürler, '' gibi mesajlar diğer üyelerimize, birşey vermek bir yana, zaman kaybettirecektir. Başlıkla ilgisiz (off-topic) olan durumlarda uygun başlık açın veya kişisel mesaj (PM) kullanın. Konu dışı forumu, dendiği gibi, geyik alanımız. Orada serbestiz ama bilgi paylaşılan başlıklarda kurala uyalım. Şimdiye kadar yönetim olarak bizim de hatalarımız olmuştur ama bundan sonra hepimiz daha dikkatli olalım.

Sayfayı Paylaş