Sağ omuz kireçlenme

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Knec tarafından 28 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Knec

Knec Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Sağ omzumda kireçlenme var ve şekil olarak diğer omzuma göre önde duruyor.Şuan 20 yaşındayım ve 13-14 yaşından beri günde 5 6 saat yazları 10 saati bulabilen bilgisayar oynama alışkanlığı vardı.Büyük ihtimal bunun yüzünden diye düşünüyorum.Lat pull down yaparken bariz sağ omzum daha önde duruyor, normalde o kadar belli olmuyor ama hafif estetiği bozuyor.Ayrıca elimi sağ omzuma veya sağ kanadıma elimi koyup omzumu oynatırken kireçlenme çıkır çıkır diye elime titreşimler hissediyorum.
    Bu sorunu vücut geliştirmeyle düzeltebilirmiyim, hocamla konuştum büyük ihtimal omuzlari genişlettikçe sorunun ortadan kalkar dedi. Sizce bu sorunum düzelirmi, yoksa ergenlik çağında devamli bilgisayar oynamanın dezavantaji olarak hep sağ omzum biraz farklımı durucak? Bunu

2. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Simetri sorunu doğru egzersizler ile zamanla halledilebilir eğer dediğin gibi fazla değilse..

3. nika

nika Üye

Beğenileri:
    98
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yönetici
    Yer:
    Bursa
    Senin durumunda öncelikle bir ortopedi hekimine görünmenin yararlı olacağını düşünüyorum. Çünkü biz seni göremiyoruz. Dr. belki size fizik tedavi önerir.

Sayfayı Paylaş