Sağ koLum kalkmıyor

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve DENiZHAN. tarafından 9 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. DENiZHAN.

DENiZHAN. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar siteyi uzun zamandan beri takip ediyorum ve bu spora başlamamda ilham kaynağı oldu.Bugün yarın derken başlayalı 2 hafta oldu.Elimden geldiğince zaman ayırmaya çalışıyorum.Üniv. okuyoruz malum.Neyse fazLa uzatmiyim.Forumda arama yaptım belki gözümden kaçmıştır.Sorunum şu;

Geçen hafta ilk başladığım 2 gün fln bi sorun yoktu gayet iyi bench press yapıyordum.Ama şu 1 haftadır ilk seti yaparken fazla zorlanmıyorum ama 2. sette zorlamama rağmen sağ kolum kalkmıyor.Salona giderken tamam bugün halledecem diyorum ama hayal kırıklığına uğruyorum.Bırakıp kalkıyorum.Sağ kolum hiç kalkmıyor olarak anlaşılmasın ancak yarıya kdr kaldırabiliyorum.Daha fazlası olmuyor.

Sağ kolumdan herhangi bir ameliyat,kırık,çıkık fln çok şükür olmadı.Ben bu olayı nasıl aşabilirim.Önerilerinizi bekliyorum.Giderek bende takıntı haline gelmeye başlıyor bu konu.

2. vanesy

vanesy Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mimar
    beslenme başlığını inceleyip diyetini düzenle. ilk iki gün ne kadar ağırlık kaldırdığını aklından çıkarıp, ağırlık eksilt. ta ki setleri eksiksiz tamamlayacağın bir ağırlık bulana kadar. gerekirse boş barla çalış. barla da olmazsa yarım kiloluk, 1 kiloluk dambıllarla. sonra azar azar ağırlık arttırırsın.
    daha 3. günün. takıntı da nerden çıktı? güç sporları zorluklarla doludur.

DENiZHAN. ve diez bunu beğendi.
  3. _Fabregas_

_Fabregas_ Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    sn. vanesye katılıyorum bu spor zorlanmadan olmuyor zaten bunlar bu işin kaçınılmazları kaç kg'de 2. sette tıkanıyorsun birde ağirlikları düşürmeyi denemelisin oda olmazsa hocan veya arkadaşın kaldırırken yardım etsinler hafif

DENiZHAN. bunu beğendi.
  4. vteCAN

vteCAN Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ceo
    Yer:
    İzMiR
    dambıl ile bench press yapmanı öneririm,belli bir aşama kaydettikten sonra uzun bar ile benche başlarsan snn için faydalı olacağına inanıyorum,bu sporda ilerleme kaydetmek için sürecin uzun olması gerekiyo bunu aklından çıkarma,yaşanan olumsuzlukların senin hevesini kırmasına,moralini bozmasına izin verme,ayrıca beslenme ve dinlenmene dikkat et,protein şartthums:

DENiZHAN. bunu beğendi.
  5. DENiZHAN.

DENiZHAN. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yardım için tşk ederim vanesy.Yok bu 8.gün oldu.İfade edemedim biraz kendimi yani takıntı derken salona giderken tmm bugün kol kalkacak artık diyorum am herseferinde aynı sorun biraz insanın moralini bozuyor :)

Yarın dediklerinizi yapıyorum tekrar tşkler .

6. sekkoo

sekkoo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba bende 2-3 hafta gittim ardından vizeler başladığından bıraktım arkadaştaki sorun bendede vardı 2.sette zorlanıyordum bi msjda protein şart yazılmış şu protein tozlarını kullanmak ne kadar doğrudur ben daha yeni bu işe merak salmış biri olarak karaciğerde birikmeye filan neden oluyor tarzında şeyler duydum ne yapmalı acaba amino asitler protein tozları ne kadar sağlıklı hem yeni başlayan biri için..

7. 1mmortaL

1mmortaL Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya - İzmir
    Supplementler besin takviyeleridir ilaç değillerdir. Zararları yoktur. Ayrıca protein tozuyla ne alaka hangi akla hizmet yazmışlar o yorumu merak ettim. Protein enerji ekstra güç falan sağlamazki? ayrıca beslenmene dikkat ettikten sonra ilk 5-6 ay hiç gerek yok supplemente hatta dahada uzun süre kullanmasanda olur günlük alıcağın proteini vs. besin öğelerini yeterli al düzenli beslen ve ağırlığı azaltmayı dene ağır gelmiş olabilir...

Sayfayı Paylaş