Sağ kolum diğerinden kısa ve orantısızlık sorunu motivasyonum 0

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve barfiksPro tarafından 8 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    Arkadaşlar daha önce açtığım ameliyat korkusu başlığında bahsettiğim gibi sağ kolum diğerinden 3-4cm kısa ve mesela ben hep barfiks şınav falan çekiyorum sanırım iki kolla tutulan hareket olduklarından sağ koluma fazla etki etmiyor hareketler bu yüzden sağ kolumdaki kaslar sol kolumdan daha zayıf arkadaşlar kısa kollu giyemiyorum fark bariz bir şekilde ortada yani üstüne birde göğüs ve kanat orantısızlığı var bunlar o kadar fazla değil ama koldaki kas orantısızlığı gerçekten çok fazla ne yapmalıyım nasıl bir antreman yolu izlemeliyim öyle fazla ağırlık kaldırmıyorum kendimi barfikse şınava verdim ama artık canım hiç spor yapmakta istemiyor nede olsa sol gelişiyor sağ olduğu gibi kalıyor gerçekten ve sağ kolun uzaması durdu yani yapacak birşeyde yok arada 3-4 cm fark var sol kolum gerçekten sağ tarafa göre çok fazla gelişmiş ve ben sağlağım bu durum moralimi çok bozuyor artık spor yapmakta gelmiyor içimden

2. XwarcraftX

XwarcraftX Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Allah yardimcin olsun kardesim , doktora mutlaka gitmissindir ne diyorlar bu ise?

3. koskor4141

koskor4141 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    kısalğı uzunluğu genetiktir sağ kolla daha az ağrlıklar ile çalişmayı dene bence gelşince artırırsın geçmiş olsun

4. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    Kısalığı uzunluğu genetik değil dediğim gibi küçükken geçirdiğim bir kaza sonucu.

5. koskor4141

koskor4141 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    nası bi kaza kol kısaltırki kolunmu kırıldı ne oldu

Sayfayı Paylaş