Sağ kasıkta şişlik

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve ReveR tarafından 21 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ReveR

ReveR Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar sağ adonis kasım sol adonise göre daha belirgin ve adonisten kasıklara dogru gidilince tam kasıklara gelmeden bacakla belin birleştiği yerin yanında hafif şişlik var fakat bu kas sanırım fıtıkmı diye baktım ama kendimi sıkınca belirgin olması yerine dahada kasılıyor ağrı falan yok . anatomik bir bozukluk olabilirmi sizlerde kendinizi kontrol edermisiniz adonisten aşağısında kasıkların olan yerinde küçük bir kas bölümü var 2 tarafta eşitmi diye?

2. hasjay

hasjay Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    kötü haber olabilir dostum ben 2 gun once fıtıktan ameliyat oldum...agrı yapmaz kendini sıkınca dahada belirginlesebilir...yatıncada kayboluyorsa kesin fıtıktır...bence bir doktora görün cerrahi mudahale gerekebilir...

3. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    o bahsettıgın sıslık senın karın kasının en alt kısmı normal ole olması zaten kılon dusuk belırgın olması ele gelmesı normal fıtık farklı bır durum sıkınca daha da belırgın olur

4. ReveR

ReveR Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    bugun doktora gittim arkadaşlar fıtık değil kasmış tabi herkezde oldugu gibi bir taraf daha kaslı diğer taraf daha kassız zamanla eşitlenir dedi hem doktor hemde antrenörüm. yorum yapanlara teşekkür ederim

Masterguten bunu beğendi.
  5. Masterguten

Masterguten Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar benim de başıma aynı durum sandım fıtık sanıp doktora gittim fıtık değil bu dedi. Ama kas olduğunuda anlamadı sanırım spor yaparken dikkat daha kötü olursa gel dedi.sanırım dediğniz gibi kas.

Sayfayı Paylaş