sağ diz yardım

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve emrah tarafından 8 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    Yaklasik 2 Hafta Once Haq Squat Ta Bir Sakatlik Gecirdim Doktora Gittigimde Diz Kapagimda Boşluk Oldunu Ve Kikirdaklarin Iyi Olmadini Soyledi 2 Yil Oncede Menuskus Ameliyati Gecirmistim Ayni Bacaktan Simdi Bana Agirlik Calisamassin Diyo Ve Bende Yarisma Icin Hazirlaniyodum Sizde Ne Yapmaliyim Bugun Emar Cekilcem Dizden [​IMG]

2. lord___707

lord___707 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Durum zor gibi görünüyor. ağrı gerçekten kötüyse yarışmayı birdahaki seneye bırakmanda fayda var diye düşünüyorum. eğer risk alırsan önüne geçemeyeceğin problemlerle karşılaşman olası.

geçmiş olsun üzüldüm gerçekten.

3. novizenj

novizenj Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    73
    ortopedi doktorları çok pimpirikli oluyor. ben de sol dizimi ortopediye gösterdiğimde sporu bıraktırmaya çalışmışlardı. daha sonra spor hekimliğine gidince çok da önemli bir sorun olmadığı ortaya çıktı. görüştüğün doktor ortopedi uzmanıysa bir de spor hekimliğiyle görüş derim.

4. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    spor hekımlıgı nerden bulurum ben ıstanbuldayım

5. novizenj

novizenj Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    73
  6. İnteqral

İnteqral Yeni Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Böyle soru mu olur?doktor son noktayı koymuş.Yani biz ne diyelim.Yapmıyacaksın işte bu kadar basit.Şöyle yaparsın böyle yaparsın mı diyeceğiz?Ayağı kırılan futbolcu ayağı iyileşesiye kadar futbol oynamaz bu kadar basit.Sende geçmezse birşey yapamazsın.oraya iyice zarar vermek istiyorsan sen bilirsin.Fizik tedavi yapacaksın.Hayat bu kadar basit değil.ne dir yarışma.Altı üstü bir yarışma senin dizinden daha mı önemli.

pastnova bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş