SaĞliksiz kİlo verdİm (yardim)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kukury33 tarafından 11 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kukury33

kukury33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Herkese merhaba.Size hikayemi anlatıyım önce.100 kilo olan ben kilo vermek için hırs yaptım , bazen günde bir öğün yedim bazen hiç yemedim.Şuan 75 kiloyum ama mutlu muyum? Hayır.Fit miyim ? Hayır. Çünkü hatamın farkına yeni varıyorum.Şuan kaslarım çok güçsüz.Belden üstüm inceldi ama basenlerim ve bacaklarım çok yağlı ve kalın.Orantısız bir vücudum var yani.Bunun nedeni yakılanların yağ değil kas olmasıydı.Şuan p90x e mi başlasam yoksa spor salonuna mı gitsem bilmiyorum.Öncelikle şu basendeki yağlardan kurtulmak istiyorum.Sonra da aptalca yokettiğim kaslarımı tekrar kazanmak istiyorum. Bu konuda önerilerinizi bekliyorum.Bu arada 16 yaşında 75 kilo ve 1.81 boyundayım

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    daha yaşın çok genç kendine baskı yapma
    aktif bir yaşam edin
    abur cubur abartılı yeme
    sağlıklı beslen güzel uyu
    yaz geliyor çık dışarı hayatın tadını çıkar hareketli ol
    uzun süreli aç kalma
    hafiften kaslarını güçlendirecek egzersizler yapmaya başla

3. brhmcr

brhmcr Guest

-ÖNCELİK HAKKI İHLALİ-

Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş