Saç ve Enerji ilişkisi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Caribbean T tarafından 20 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba arkadaşlar.Benim saçlarım omzuma kadar uzun ve spordaki bir amca bana uzun saç ve kıllar insanın enerjisini alır proteinini emer dedi ve bende takmadım daha sonra aklıma takıldı fakat uyuşmayan şeyler var.Gittiğim her sınıfta en güçlü bendim yani uzun saçlı olmama rağmen üç numara saçlı bir çocuktan daha güçlüydüm bence hiç bir alakası yok.Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda şimdiden teşekkürler.

2. ricardo

ricardo Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    Banada KickBoksa Giden Bir Arkadaşım Söylemişti Uzun Saç Enerjini Alır Çabuk Yorar Diye Bi Yandanda Düşündüm Futbolcular Kılları Falan Alıyolar Ondan Galiba Diye Ama Yinede Anlam Veremedim Gelecek Cevabı Bende Bekliyorum.... :D

3. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Ya alakası yok bence.Rahatlık meselesi var 3 numara bir saçla bir değil tabi daha rahat edersin.Özellikle body ile uğraşan kişiler tüylerini güzel görünsün kas hatları daha belirgin olsun diye alırlar saçıda omuz kasları gözüksün diye uzatmazlar hemde rahatlık meselesi hurafe olduğuna inanıyorum ben bu durumun.Birde şöyle birşey var eski savaş filmleri izleyenler bilir sonuçta onlar eskiye göre yapılıyor eskiden insanalr saçlarını ve sakallarını uzatarak gezerlermiş ve berber diye birşey yokmuş tabi kesenlerde var fakat uzun saç yaygınmış o insanlar okadar savaş kazanmış hiç mi enerjisi düşmemiş o insanların uzun saç diye buda var :D

Son düzenleme: 20 Ekim 2010
  4. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Kılın tüyün aldığı protein enerjimizi azaltacaksa performansı düşürecekse ohooo oturalım evde enerjimiz bitmesin diye :)

5. CheckandMate

CheckandMate Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    İlginçtir ki bende böyle birşey duymuştum.Fazla kıl varsa çabuk yorulursun demişlerdi.Eskiden 4 periyot oyunda kalırdım Basketbolda şimdi büyüdüm bacaklarımda fazla kıl var benimde ve artık nedense çabuk yoruluyorum.
    Banada saçma geliyor ama sporcular kıllarını alıyorlar ve benim yorulmamla beraber çelişkiye düşmedim değil.

6. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Yeni zellanda yerlilerinin ağda yaptıgını dusunemiyorum :) şaka bir yana dünyanın en hızlı en kuvvetli ırklarından biri. Adamlar Kabile hayatı yaşayan insanlar. yani kısaca yam yamlar.

7. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Konuyla ilgili bilgisi olan yok mu ya :S

8. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    saçın uzunluğu değil de, kıl köklerini öldürmek bi yarar sağlıyo diye biliyorum.
    yoksa saç varsa, 3 numara olmuş ya da beline kadar inmiş önemli değil...
    önemli olan kökü.

9. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Ben zaten ileride param olursa epilasyon yaptırmak istiyorum bacaklarıma tabi göğsümdede cıkmaya başlıyor bütün vucuda.

10. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Takılma bu kadar detaya, sen çalışmana beslenmene dinlenmene bak gerisi kolay.

11. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Doğru zaten pek kahale almadım uydurma olduğunu düşündüm.Sadece rahatlık meselesidir.Ben kısa saçlı halimle uzun saçlı halimi kıyaslarsam şimdi dışarı cıktığında saçın 3 numara olduğunu hesap edersek yıkıyorsun çıkıyorsun pek bir üşengeçlik olmuıyor uzun saçta yıkıyorsun kurutoyrsun artık saçın modeline göre benim saç modelim afro cok dikkat çekmemesi için bide indirmeye calısıyorum falat tabi 1 saat duş saç kurutma indirme işinle uğraşıyorum biraz üşengeçlik oluyor tabi ama enerjinin aldığına katılmıyorum.Tamamen rahatlık meselesi .:)

Sayfayı Paylaş