Saç Stili

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve StRey_ tarafından 17 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 47 üye.
  1. StRey_

StRey_ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Bugun Berbere Gittim koltuğa Oturdum Adm Nasıl Dedi Subay Dedim Bıkmadınmı Su Subaydan Dedi :D
    Bende Sustum :D

Şimdi Arkadaşlar Siz Ne Tür TraşOluyorsunuz Birde Bir Soru Daha Bi Model Gormustum Enseyı Kısa Yukarı Dogru Uzun Kesiyolar Bu Kesimin Adını Biliyormusunuz? 357 diye duymustum :)

Cevaplarınızı Bekliyorum..

salvadore_xp bunu beğendi.
  2. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    berberler kendi kafalarına göre yöresel isimler koyabiliyor saç modellerine bende yıllardır kısa kestiririm saçlarımı ama 357 ilk defa duydum benim berber bodyguard traşı mı? yine :) diyor ... öle devam ediyor.. bana da uzun pek yakışmıyor
    kimse üstüne alınmasın ama eğer kafa yapınız yamuk yada engebeliyse kısa saç armut gibi duruyor hiç kısaltmadıysanız dikkat edin

3. StRey_

StRey_ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    357 -> Ense Tarafını 3 Numara İle Alıyor , 5 -> Ensenin Üstü , 7-> yukarısı :)

4. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    hmm ozaman ben sana 1-2-3 öneririm

5. snickers

snickers Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    3-5-7 hahaha iyiymiş.. ister istemez kafamda 3-5-2 veya aragones taktiği 4-1-4-1 canlandı :) keşke kafamın şekli güzel olsada kendim kısa kessem diye iç geçiriyorum berbere her gidişimde.. Mahalle berberi bile 14 ytl alıyor. Hele sosyete berberleri uçmuş ya kapısına asmışlar fiyatlarını orda gördüm insaf dedim.. Bu arada benim model kısaltalım abi modeli :)

6. Piasca

Piasca Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Benim saçlarda orta uzunlukta ne zaman berbere gitsem stres oluyorum kaç kere adamlara anlattım bir giriyorlar saça kısacık kuş gibi bişey kalıyor :D

7. rockyyy

rockyyy Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    valla ben küçükken kısa kestirirdim şimdi kısaya yakın kafa büyük biraz sizce nasıl kestireyim herkes amerikanlara benzediğimi söylüyor 3 numara yap kobe braynt gibi olursun diyolar ama ben istemiyorum

8. IVANDRAGO

IVANDRAGO Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    johnny bravo modeli yada batista 4ever modeli xD

rey619 bunu beğendi.
  9. cem_7

cem_7 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0

ne saç modelleri varmış yaw. :D:D:D

10. aLexmk

aLexmk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    kendinize sürekli bir kuaför bulun hep aynı kişiye traş olmaya çalışın yoksa bnm gibi 6 yıllık uzun saçlarınız bi anda 2-3 cm boylarına iner :) yeni bi kuaföre ne kadar anlatırsanız anlatın kısa kesiyolar ya nedir bu..

11. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Bu kesime benim berberim naturel ense diyor; saçın gülünü uzun bıraktırırsan yine bizim berberin ve halkın dilinde Tavuk g.t modeli diyorlar. Bahsettiğin de subay traşına benziyor. Lisedeyken yanları 3 numaraya, biraz üstünü beş numaraya, daha da üstünü subay traşı kadar kısa yaptırırdım mecburiyetten. David Beckham gibi biçimli ve iri bir kafaya sahipseniz tüm saç modelleri size yakışır. Yalnız thom cruise gibi ufak bir kafaya sahipseniz uzun saç size daha iyi yakışacaktır. Elmacık kemikleriniz ve saç yapınız önemlidir. Özellikle yüz hatlarınız belirgin ve saçlarınız düz ise uzun bir modeli denemelisiniz. Yalnız oval ve hatları belli olmayan bir yüze ya da dalgalı ve kıvırcık bir saça sahipseniz uzun modellerde işiniz çok zor...

atakan_irresistable bunu beğendi.
  12. BrAwNy_OnUr

BrAwNy_OnUr Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    okuyorum
    Yer:
    istanbul/fatih
    saçlarımı jay cutler gibi yapsam sizce nasıl olur:D??

charisma4x4 bunu beğendi.
  13. Desperate81

Desperate81 Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    favorım beckham ucgen sac stili

14. txen10

txen10 Yeni Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    sizi tanıyan berbere gitmeniz herzaman yararınıza, bende kısa istiyorum,yaza yaparım herhalde, şu anda saç uzun baya(zaten ya çok kısa yada uzun işime geliyor yoksa orta karar bi modeliçin her seferinde dünya para vermek biraz zor geliyoraz gitmeli berbere ama öz)

15. born2win

born2win Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat muh.
    Yer:
    istanbul
    kafatası yapınız uygunsa, 3 numara fix derim ben..yanlar 1e yakın.üstler 3..ben yıllardır bööle traş oluyorum
    ((edward northon -american history x

16. aquamarine

aquamarine Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    23
    Yer:
    ankara
    Bence yaşın küçükken yüz tipini de göz önüne alarak, daha modern, trendy modeller dene.
    30unu geçince jay cutler kestirirsin. :D

charisma4x4 bunu beğendi.
  17. oceans166_

oceans166_ Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    sevıgılı kardesım... yemısım o berberı... kendını nasıl rahat hıssedıyosan nasıl mutluysan oyle takıl... ınsanların laflarına bakarak zevklerınden yada yasantı seklınden vazgecme... mutsuz olursun...eger sende sıkıldıysan bak aynaya... saclarını tara ve nasıl bı sekılın suratında ıyı durucagını hesapla berbere anlat...ama dedıgım gıbı sende ıstıyosan...

18. kurenator

kurenator Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ist
    3 numara ve gemici traşı en çok yakışan traşlar body cilere ama hem kaslı oluşumuzdan hemde kısa saç kesiminden her ne kadar karizmatik olsada bazı kişilere de sert itici gelebiliyor.o yüzden en iyisi aynaya bakınca en çok mutlu olduğun kesimi yaptırmak onu bulmak ta bizlerin işi

19. cnytxx

cnytxx Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    AFRO kesitirn beyler süper yakısıyo :D

ngt_psy bunu beğendi.
  20. CeZa_deLgado

CeZa_deLgado Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    walla yaklaşık 7 ay saçlarımı uzattım.Okulda müdür yardımcılarında kaçmaktan bıktığım içinb 1 hafta kadar önce 3 numaraya kestirdim saçlar.Zaten bodycinin saç modeli 3 numara olmalı yaa:D çünkü saçlarım uzunken antremanda havyanlaşamıyorum.Böyle içimden geliyor ama aynada cocuksu bir ifade oluyor saçlar gözleri kapayacak falan.3e vurdurunca rahatların yaaa çalışırken daha iyi konsantre oluyorum.Hem okulda arkadaşlarda okuyupda bi bok olamazsan bodyguard olursun saçları daha şimdiden yaptırmışsın diyolar :D:D:D

Sayfayı Paylaş