Saç dökülmesine çözüm buldum gibi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve melizcia tarafından 21 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. melizcia

melizcia Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Bilirsinizki özellikle +40yaşlarda ense ve kenarlar saç dökülmesinden pek etkilenmezler ve ben bunu oraları genelde makine ile traş ettirdiklerine bağlıyorum.Makine ile kazırcasına traş edince saçlar tazelenir gibi oluyor ayrıca insanın kafası bi rahatlıyor ferahlıyor.

Peki arada sırada üstlerde dahil 3 e vurdurur gibi traş olsa sizce çözüm bulmuş olurmuyuz?

2. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Hiç alakası yok kardeşim tamamen irsi bir durum döküleceği varsa dökülür yok jöle kullananlarda dökülür vb gibi şeyler tamamen yalan.Arkadaşımın saçları kıvırcık olduğu için çocukluğundan beri hep 3-4 numara olarak gezer ve cocuk 24yaşında saçları dökülmeye başladı babasının izinden gidiyor.

3. snpdgg

snpdgg Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    peeii :D yahu ne alakası nasıl bağ kurdun :D
    Tibet rahipleri hayat boyu dazlak(jiletlenmiş) geziyorlar saçlarında dökülme mı var. Ya da kel japon gördun mu ? varsa da tek tük :D kel zenci ?
    Şimdiki dedelerin saçları biz gençlerden daha sağlam :D onlarda makine mı vardı. ? Genetik olan ve sadece derinin altında bulunan kök ile ilgili olan saç dökülmesi sorununu böyle çözemezsin :l bilim dünyası boşuna kafa yoruyor zaten :l ayrıca o +40 degil , +20 yaşlara hatta lise çağındaki gençlere kadar indi. Sebebi erkeklik hormonu, sakalın çıkmaya başladığında anla ki saçının da dökülme ihtimali doğmaya başlar .tabi herkeste olacak diye birsey yok. genetik yatkınlığa bakar .

4. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    benim babam mesleği yüzünden daima 3 numara saçla gezdi 45 yaşında saçlarıda gayet dökülüyor.amcalarım ise sadece çok uzadıklarında kestirmelerine rağmen 50 yaşında fırça gibi saçlara sahip.

Sayfayı Paylaş