Saç dökülmesi sorunu olanlara yüzde yüz etkili ve kolay bir çözüm.

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve burningheart tarafından 19 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. burningheart

burningheart Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 19 yaşındayım saçlarım jöle kullandığım için 17 yaşımdan beri aşırı dökülüyo bi ara nerdeyse kel kaldım gibi oldu ama hocam bi tavsiye verdi çok ucuz bi yöntem ve kesinlikle aşırı işe yarıyor neyse formülü söyleyim ihtiyacımız olan bemiks ampül eczanede 5 lisi 4tl gibi bişey ,badem yağı ve rezene tohumu .KULLANIMI=cezveye çok az bi su dökün(2.5-3 cm arası bişey) içine bi tutam bi çay kaşığı falan yani rezeneyi atın kaynatın kaynadıktan sonra 2-3 dk bekletın ıyıce özleşsin daha sonra bu suyu bi kaba alın kabın içine bi yemek kaşığı kadar badem yağı dökün ve bemiksin tüpünün içindeki tüm sıvıyıda dökün (tüpü kırmak biraz zor oluyo yada ben beceriksizim) bu üç malzemeyı kısacası bi kapta topluyoruz daha sonra saçımıza yedire yedire diplerine sürün haftada bir kere yapın kullanmadan önce saçınız temiz olsun 35-40 dk sonra yıkayın sacınızı 1 buçuk ayda kesinlikle faydasını görücekssiniz.NOT= ARKADAŞLAR EN İYİ SONUCU ALMAK İSTİYORSANIZ EN BAŞINDA SAÇINIZI 3 NUMARAYA VURUN YADA KAZITIN BUNLARI YAPMASSANIZDA OLUR AMA YAPARSANIZ DAHA BAŞKA OLUR saygılar.:):)

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Sen nezaman başladın...biraz geçsin bakalım sendeki etkisini...sende gelişmeleri buradan iletirsen daha sağlıklı olur...

HasanB bunu beğendi.
  3. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    bıldgımız b vıtamınle yaglı bakım bılmem nesı ıste :)

sac dokulmesını hangı mekanızma ıle kesıyor hocan bunuda soledımı :) cunku erkek tıpı dokulme kı bızde de bu var dht ıle ılgılı ancak ketoral gıbı bır sampuan ıle onlenebılır oda bıe yere kadar ole bakım zımbırtılarıyla dokulme dursa kel kalmazdı mıllet

erkek tıpı dkulme sac derısnın ıcınden gelır yanı dısardan mudahale ıse yaramaz dht hormonunu dusurmek gerekır bunun ıcın ılaclar var ama alırsanız lıbıdonuz duser saclı ama lıbıdosuz olursunuz :)

su an ıcın en guvenılır cozum ketoral tıpı urunler

sac dokulmesı tamamen genetıktır evet dıs etkenler etkıler ama kel brakmaz asla genetıkte fırca sac varsa o sac dokulmez :)

onurr_535 ve demircan256 bunu beğendi.
  4. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    sezer bana en azından sağlam bir şampuan öner o halde..canlandırsın dans ettirsin saçlarımı ne bilim işte :) iş imkanımdan dolayı 2 numara yapm aşanmsım yok keşike imkanım olsaydı..o zmaan tarama derdi v.s olmazdı ne güzel olurdu...sen bana şampuan de hele..ketorla diyosun...bu bir şampuan markasımıdr yoksa ürünün genel adımıdır..yan,i bu isim altında şapuandan başka ürünlerde var bildiğim kadarıyla...

5. burningheart

burningheart Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ben 2 ay kullandım herkes saç mı ektırdın lan yalan atma felan dedı zaten denemesı bedava bı kere deneyın saçlar nasıl güçlenıyo gorursunuz.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:37 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:24 ----------

bioblas al şampuan olarak ta içine 2-3 damla çam terebentını damlat yararını ıns gorursun bu dedıgmıde yap tecrubeyle sabıt :) en azından denemekten zarar gelmez

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:41 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:37 ----------

bioblas al şampuan olarak ta içine 2-3 damla çam terebentını damlat yararını ıns gorursun bu dedıgmıde yap tecrubeyle sabıt :) en azından denemekten zarar gelmez

6. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    burningheart ;
    Kusura bakma ancak hiçbir ilaç 2 ay gibi kısa sürede o kadar (ekme) gibi bir etki vermez...zaten ilaçlardan ilk beklentim..dökülmeyi durdursun,2 ise : canlandırsın...6-12 aydan sonra ise..yapabilirse saç çıkmasına yardımcı olsun...

senin dediğin 2 ay içindeki gelişme bana çok hızlı geldi...içime sinmedi açıkçası...

denemesi bedava bunları yazacağına dene ve gör diyebilrisin..ancak..kafayada öyler herşeyi sürmek istemiyorum...bahsettiğin damla nedir ne değildir..normalde en için kullanılır..bir araştırıcam...

7. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Ketoral şampuan ve krem şeklinde olan antimikrobik bir ürün. Etken maddesi ketokanazol saç derisindeki rahatsızlıklarda kullanılır. Bu ürünü bende kullandım ilk başlarda iyi etki verdi ama sonraları aşırı yağlanma yaptı. Dolayısıyla yağlanma sonucu dökülme daha da arttı.

Biz böyle ahenkle dans eden saçları ancak reklamlarda görüyoruz. Kelin ilacı olsa misali sözü bu konuya tam oturdu. :)

8. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    bence takmayın arkadaşlar yine biz konusuyoruz bu konuyu ve yine geldim yine diyorum badem yagınıda kullandım :D etki mi ? o da ne 0 :O kendinizle barısık olun arkadaslar inanın daha iyi psikolojk sonuc alırsınız sacı bosverin artık ne kullanırsak kullanalım kullandıgımız dönemde sac cıkıor bırakınca daha da azalıyor...

9. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    ahenkle dansmı :)..nerdeee biz dökülme dursun onada razıyız diyen tipleriz ama gel görki oda zor...kafa_

10. burningheart

burningheart Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bemiksin içinde b12 falan o tarz vitamınler var sacın en cok ıhıtyacı olan vıtamınler bunlarmıs 2 ay içinde dolulme felan kesın durur ayrıca bi yan etkısı olucagını sanmıyorum.

11. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Peki o halde sen bana yaptığın,kullandığın karışımı tam olarak ..tane tane..madde madde özelden yazarmısın ...önemli konu çünkü san zahmet olmazsaa :)

12. burningheart

burningheart Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    mesajı attım:)

13. gredi

gredi Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Bemiks bildiğim kadarıyla b vitamini, kalsiyum ve folik asit içerikli bir serum. Hatta bazı rahatsızlıklarda c vit ile karıştırılıp enjekte ediliyor, ağır bir serumdur. Uzun süreli kullanımlarında yağlanma-kilo alma gibi etkileri görülüyor (oral kullanımda kilo alma).
    Rezenenin içinde gene B vitaminleri, demir, manganez, potasyum, magnezyum, kalsiyum, C vitamini bulunur.
    Badem yağında da aynı şekilde B vitaminleri, fosfor, potasyum içerir. Aynı zamanda emin değilim ama A vitamini de içerebilir.

Saç dökülmesi problemine gelince; bir çok sebebi olabilir. Başlıca sebepleri stres, demir eksikliği, cilt problemleri olabilir. Öncelikle bir doktora gidip kan tahlili de yaptırarak sebebinin bilinmesi lazım. Gene de bu kürün yapılması zararlı mıdır? Sanmıyorum... Ama dikkat edilmesi gereken noktalar şu ki cilde 15 günden uzun süre düzenli kullanım yapılan ürünlerin yan etkileri çıkmaya başlayabiliyor, cilt tepki geliştiriyor. O yüzden kullanım sıklığınızı iyi belirlemelisiniz. Haftada bir yapıldığında bu kürü 2 aya kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz ama sonrası için vücut kimyanızla bu kadar oynamanın bir gereği yok.
    Madde içerikleri gördüğünüz gibi benzer eğer bitkilerle çok uğraşamayacak durumdaysanız bepanten,evigen ve bemisk serumlarını birer ampul karıştırıp haftada bir saç diplerine yedirerek sürebilirsiniz. zaten üçünü aldığınızda maksimum 15 tl tutar sanırım. Bazı kullanıcılar yağlara falan katmış ama yağların içinde ilacın içindeki maddelerin tepkileri ne olur bilemem, çok karıştırmamak en iyisi.
    Artı olarak bir bakım isterseniz şampuanınıza çok az çam terebenti ve çörekotu yağı katabilirsiniz.

14. acemi Jojuk

acemi Jojuk Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Rize
    sa arkadaşlar 16 yaşındayım saçlarım anlım yavaş yavaş açılmaya başladı bu yaşta normalmi testo düşürücü ilaç falan alsam işe yararmı dökülen saçlar geri çıkma ihtimali varmı

15. heldic

heldic forum Kurdu

Beğenileri:
    1.118
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    izmir
    dht yukselmesinin sac dokulmesine sebeb oldugunu biliyoruz

Dht neden yukselir insulin direncinden

Insulin salgilatan yiyecekleri diyetimizden kaldirirsak sac dokulmesini cozmus oluruz

16. acemi Jojuk

acemi Jojuk Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Rize
    minoxil kullanmayı düşünüyorum ama 18 yaşından küçükler kullanamaz diyorlar benim için tehlikesi varmıdır ????

17. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen saç dökülmesinin Kalıcı ilacı ketojenik beslenip insülini ortadan kaldırmaktır!!!

18. heldic

heldic forum Kurdu

Beğenileri:
    1.118
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    izmir
    dht neden yukselir bilimsel olarak aciklayacam pc den girince

19. acemi Jojuk

acemi Jojuk Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Rize
    katejenik diyet hakkında bilgi verir misin nasıl oluyo 0 şeker diyeti gibimi yardımcı olurmusun

20. heldic

heldic forum Kurdu

Beğenileri:
    1.118
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    izmir

http://www.beslenmebulteni.com/bes/...-oenleyebilirsiniz&catid=71:kanser&Itemid=415

ketojenik beslenme olarak

tas devri ve karatay diyetine bakabilirsiniz

Sayfayı Paylaş