S.k.t Bir Ay Geçmiş Gainer Kullanmak?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Scoobz tarafından 12 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    Arkadaşım gainer almış biraz kullanmış ve sporu bıraktığı için kullanımı yarıda bırakmış ve ben şimdi onu aldım kullanmaya baslıyorum. Acaba bir zararı olabilir mi? Son kullanma tarihini bir ay kadar gecmiş...

2. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    tadında bir degisim var mı ve ne kadar geçmiş ortalama

Scoobz bunu beğendi.
  3. VENGEANCE

VENGEANCE Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Bir şey olacağını sanmıyorum fakat bir şey olur mu? düşüncesi ile bi üründen şüphe ederek asla verim alamazsın. Bu ürünlerin en büyük özelliği insanı en azından psikolojik yönden hazırlaması. örnek; Kilo alacağım diye gainer kullanırsın ve bu arada beslenmene de daha fazla dikkat edersin sonuç iyi olur. vb...

Scoobz bunu beğendi.
  4. IGO

IGO Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Bu konularda her zaman dikkatli davranırım. Sonuçta sözkonusu olan şey sağlığımız.

Yok "tadı değişmemişse kullanılır" , yok "bu gibi ürünlere bilerek bir kaç ay erken skt konulur" vs. gibi sözleri dikkate almıyorum, alamıyorum.

Ne olur ne olmaz öyle değil mi?

İçtin ve sindirim sistemini bozdun. Ne olacak? Bir gün içerisinde bir kaç kilo vereceksin, enerjin kalmayacak ve kendini zor toparlayacaksın.
    İçtin ve bir şey olmadı. Ama kafanda şüphe var "ya bir şey olursa" diye. O şüpheyle de zaten içtiğinin faydasını göremezsin.

Bana kalırsa hiç bir s.k.t.'si geçmiş gıdayı, ürünü, ilacı kullanmayın.

Scoobz bunu beğendi.
  5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır

Önceki Yer: Supplement Arşivi - Diğerleri

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Scoobz bunu beğendi.
  6. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    Kararımı verdim yaklasık almam gereken 15kg var ve ben iki yıldır aralıksız doktor gözetiminde ''antibiyotik''(protein sentezinin azalmasına sebep oluyor buda kilo almama tamamen engel oluyor) kullanıyorum, suan çöp bulsam yemem gerektiğinin farkındayım o yüzden sadece bir ay s.k.t. geçti diye bu ürünü kullanmayacak değilim kullanacağım aklımdada soru işareti kalmadı cünkü yeni bir gainer alcak imkanım yok suan. Belkide arkadaşımın sporu bırakması gainerı bana vermesi kaderin bana gülümsemesiydi tamda benim zor zamanlarımda bunu geri cevirmiyeceğim ve kullanacağım.
    Yorumlarınız için teşekkürler negatif bir etki görürsem veya kilo artışı sağlıyabilirsem buraya yazarım.

Sayfayı Paylaş