S beden bile olmuyor

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kadir_6660 tarafından 28 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kadir_6660

kadir_6660 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar abiler yaşım 22 boyum 170 kilom 53
    vucudum çok zayıf elbise almaya bile gidemiyorum utanıyorum insanların bakışında rahatsız oluyorum s beden bile vucuduma oturmuyor.Yaşımız 22 ama uzaktan yakındanda çocuk gibi gözüküyoruz.Annem babamda zayıf değilsin yok askerde alırsın yok evlenince alırsın yok abi yok ben şimdi almak istiyorum evde şınav mekik felan çalışıyorum ama katkısı yok heral kilo almakiçin herşeyi denedim yağlı yemek gibi gece yaklaşık 6 ay boyunca gece 12de yemek yiyip yattım yok 1 hafta evden dışarı çıkmadım ben yerimdeduran birisi değilim iştah şurubu içtim o zaman gerçektende hayvan gibi yiyorum ama göbek çıkıyor vucuduma dağılmıyor metabolizmam gerçektende çok hızlı fotoğrafları yüklüyorum pantolon bile olmuyor kemerle bağlıyorum geniş elbiselergiyiyorum bu saatten sonra body gitsem faydası olur mu...Önerileriniz neler abiler

Ekli Dosyalar:

2. kadir_6660

kadir_6660 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    230 tlye protein tozuvarmış o da karaciğerde yağlanma yapıyormuş aslı var mı ben doğal yollarlaalmak istiyorum

3. SweatingBullets

SweatingBullets Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Vücudun fotoğrafta yağsız gözüküyor body için büyük avantaj ben başla derim.
    Baktın yine olmuyor gainer kullanırsın antremanla birlikte garanti hacimlenirsin.

4. TheKing

TheKing Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    tabiki faydası olur .183 boyla 60 kiloydum suam 84 kiloyum body sayesinde ilk iş salona kaydolmak olsun senin için

5. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : kilo alma

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş