S.beckett- iki yıl düzensiz- before- after

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve S.beckett tarafından 18 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. S.beckett

S.beckett Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba, iki yıldır yapıyorum fakat hiç düzenli şekilde yapamadım son iki buçuk aydır düzenli gidiyorum ve bir buçuk aya yakındır supplement kullanıyorum. ilk fotoğraf geçen seneden. o zamanlar kol ölçüm 34 falandı sanırım.

Diğer fotoğraflar arasında en fazla iki hafta vardır ama biraz farklı görünüyorlar ışıktan dolayı.

şu an kol ölçüm 37
    omuz- 114

kilo 68-70 arasında gidip geliyor

boy-174

her konu açtığımda söylüyorum yine söyleyeyim göğüs için bana çok büyük öneriler gerekiyor. karşılaşabileceğiniz en kötü göğüs bölgesine sahip kişilerden biriyim. hiçbir şey fayda etmedi. bunun dışında kanat için de öneri getirirseniz sevinirim çünkü gövdem kollarıma göre çok ince kaldı. karını artık önemsemiyorum çünkü ortadaki fotoğrafaflarda görebilirsiniz orada eritmeye başlamıştım fakat karnım yağ olmasa bile şiş durduğu için sıkmadıktan sonra hiçbir şey görünmüyor. ben de bıraktım yağ yakmayı. umarım bu konum da kilitlenmez. yorum yapanlara şimdiden teşekkür ederim.

Ekli Dosyalar:

2. brhmcr

brhmcr Guest

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş