S.a

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve DjAzraelL tarafından 10 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. DjAzraelL

DjAzraelL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben YASİN, Yaşım 21.. Ve bedensel engelli bir gencim! sadece Dumbell çalışıyorum mekik çekiyorum ve hafif tempoda koşu yapıyorum! Ben 65 kiloyum kiloma ragmen göbegim hiç yok! Ve vicüdum çok süper! Bakınca dikkatleri çekiyor! Ama bedensel oldugumdan çok nadir olarak ayagım ayagıma takılıyor! Düşmek gibi bişe olmuyor ama yürüyüş şeklimi bozuyor! Ben evde spor yapıyorum.. Benexol B12 Vitamini ve Calci-Net D3 Vitamini ve Dodex alıyorum! Çünkü dengemi sağlamama yardımcı oluyor! Benexol B12=1Haftada bir tane, Calci-Net D3=2Haftada bir tane, Dodex=1Ayda Bir Kullanıyorum! Protein Vs.. hiç kullanmadım! Evdeki Dumbell'ler 5Kg, Yaklaşık sağ kolum ile 90 tane yapıyorum! Solla ise 50-65! Sizden istegim bana çalışma taktikleri verirmisiniz!?? Çünkü ailemin geliri sırf bankaya gidiyor! Borcumuz çok! Benimde gelirim yokki spor salonuna yazılıp bunları öğreneyim!!!
    Çalışmam için resimler yollarsanız sevinirim! Birde lazım olursa? İletişim adresim: [email protected]

Saygılarımla..
    iyi çalışmalar
    Kolay Gelsin

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    vanesy, mLq, bonatschi ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.

Sayfayı Paylaş