sızce nasıl kombınasyon

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Jesse_James tarafından 11 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar boy 185 74 kg kombınasyon yaptım onumzdekı ay 6 ayım dolunca yaptıgımm kombıneyı alıcam sızce nasıl olmus ;

-on whey
    -on mass
    -gasparı amıno max 800
    -mhp glutamıne
    weider creatıne (gecen ay almıstım kullanmadım )

tavsıyelere acıgım tesekkurler sımdıden dumbelllls

2. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    ıyı yada kotu bır fıkır verın arkadaslar

3. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bir kere yanlış bölüme açmışsın konunu. Şahsi görüşüme gelirsek eğer whey alacaksan ben muscletech nitro-tech tercih ederim. Daha fazla bileşen var. Hem fiyatı bu aralar ON ile aynı. İlerde artar filan hiç değilse dene derim. Kompleks olarak düşünüyorsan da syntha-6 yı kullanabilirsin. Kullanıcı yorumları kilo aldırıyor diyor. Şahsen bende öyle aman Allah ım bir kilo aldırması olmadıydı ama kaliteli bir ürün.

Creatinin zaten var ona yorum yapmıyorum.

Glutamine tercihin bence doğru karar. Benimde kullanmışlığım var şuan VPX in kini kullanıyorum bitince MHP ninkine döneceğim. Hem daha uzun süre etkili. 12 saat gibi.

Gainer konusunda pek tecrübem yok sadece Muscletech Mass-tech kullanmışlığım var. Ama yine BSN i düşünebilirsin. Ama yine de yorumlara bak.

Gaspari amino ya gelince bence güzel bir tercih. Ama bunun yanında likit aminoları da düşünebilirsin.

Jesse_James bunu beğendi.
  4. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0

dostum yorumların ıcın sagol ama sıtede muscletech nıtrotechın proteın tozundan zıyade bcaa oldugu hakkında cok yazı var angryhun arkadasımız da bu konu hakkında cok kez yazmıstı o yzuden ben dusunmedım onu on veya syntha kullanabılırım konu bence dogru yerde supplementler kısmında tavsıye alamıyosun kaldırılıyor orada var olan supplementlerını yazıyorsun tavsıye almak ıcın yenı baslayanlara yazın dıye msj geldı bı kac kez ...

5. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    yokmu baska fıkrı olan ?

Sayfayı Paylaş