Sıvı MMUSA Creatin Serum!!?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Ch84 tarafından 30 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
 1. Ch84
  Offline

  Ch84 Üye

  Katılım:
  6 Ocak 2009
  Mesajlar:
  85
  Beğenileri:
  24
  Ödül Puanları:
  0
  Evet arkadaslar.Sıvı ve damla şeklinde dil altından alınabilen creatine.
  Bana Degisik ve ilginc geldi.Merak ettim Kullananlar var mı?
  ?


  [​IMG]
  XTRA Creatine Serum

  MMUSA’nın öncü nitelikteki Creatine Serum formülünden önce, kreatin ilavesi pek çok sorun içermekteydi. Katı haldeyken kreatine çüzünmez olduğundan uzun periyotlarla alınması gerekmekteydi, bu da atletlerde dehidrasyon, bloat ve kramp riski ile baş başa bırakıyordu. Şimdi, MMUSA bütün bu sorunları bertaraf eden dünyanın tek çözünürlüklü Creatine Fosfat Kompleksini™, ATP Creatine Serum’u geliştirmiş bulunmaktadır.™. İçeriğinde doğadaki en saf maddeler kullanılan ATP, yan etkisiz, hızla etkisini gösteren son derece güvenli bir üründür. Tatbik edilmesi kolay ve acısızdır olan ATP Creatine Serum™ dünyadaki pek çok şampiyon atletin tercihidir.

  KOLAY ÇÖZÜNEN, KALICI, YAN ETKİSİZ.

  Sıvı yüzeyinde sürüklenen toz veya tozların aksine, ATP Creatine Serum™ hızlı ve etkili bir şekilde emilir. Bir damlalık ile dil altına küçük dozlarla alınan serum, mide ve sindirim sistemine girmeden, ağızda bulunan mukoza zarı tarafından hızla emilir ve böylelikle daha yüksek derecede etki gücü barındırır. Öte yandan, diğer kreatin türlerinin sindirimi bir saati alır ve günlük bakım ve beş günlük yükleme periyodu gerektirir.

  Örneğin, 2500mg kreatin monohidrat tozuna eşdeğerde her alımda birkaç dakika içinde kana karışır. Dolayısıyla, atık ürün olan kreatinin oluşmasına zaman kalmaz. Kolay çözünümü ve rahat dozajlar sayesinde, Creatine Serum, yükleme ve bakım gerektirmez, ve böylece dehidrasyon ve kas kramplarına neden olmaz. Sadece egzersiz yaptığınız günlerde alsanız bile, miktarı ne olursa olsun, hızla ve etkin bir biçimde hiçbir yan etkisi olmaksızın işe yarar.

  http://www.mmusa.com/cart/product.php?productid=10&cat=3&page=1
   

Sayfayı Paylaş