sıvı bianabol[ampul] yorumlarınız nedır fayda ve yan etkıler

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve musty2 tarafından 25 Şubat 2005 başlatılmıştır.

1. musty2

musty2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    arkadaslar acıl bu ılactan bılgısı olan varsa ve paylasırsa cok sevınırım

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Meksika ve Panama'da injectable olarak üretilmiştir. Kullanım açısından, günde 15-30Mg arasında oral yolla hapı veya haftada 50-100Mg arasında iğne olarak alınmaktadır. Hormon profiline bir göz at.

3. trundirs

trundirs Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    24,5
    Yer:
    istanbul
    oral olarak alınan daha fazla zararlı olmasına karşın daha az etkilidir. vücudun kortizon salgısını max %35-40 düşürür. enjectable olan ise kortizon salgısını max %60-72 oranında düşürür. tüm testo larla çok iyi kombine olur ve çabuk hacim verir. uzun dönemli kalıcı hacim ve kas kütlesi için primobolan depot ile kombine edilir haftada 2x200 mg primobolan depot haftada 3 günde 1 bianabol 100mg enjectable (benim kullandığımda metanabol yazıyodu) ve 1 gün ara ile çok iyi hacim alınır bu da biraz zorlayıcı bir kür karaciğeri kontrol altında tutmak gerekiyor. testo larla kombine ederken dozaja dikkat etmek gerekir 17-alpha-methyl-17 beta-hydroxil-androsta grubu olduğu için karaciğeri oldukça zorlar. haftada 500mg testo vuruluyorsa haftada 2x100 mg bianabol ampulun üstüne çıkmak sarılık belirtilerini tavana vurdurur. ilaç çok fazla su tutuyor. testo ile kombine edince gözlerde kanlanma sık burun kanaması baş ağrısı aşırı sıcaklama hissi...
    bana vurulan enjeksiyonun üstünde bianabol yazmiyodu metenabol yazıyodu ama ikisi de ayni şey.

testo kullanırken anti östrogen olarak nolvadex verilirken
    dianabol kullanırken anti östrogen olarak proviron verilmesi ilginç.
    ben bu ilacın kemikleri kalınlaştırdığına inanıyorum yada yanılıyorum bunu hala anlayamadım ve çözemedim.

4. wiild_booy

wiild_booy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kullanımı en tehlikeli olanlardır.Bunlar steroidler gibi anabolik(kas yapımı)etki için değil vücuttan su atarak daha kaslı,definasyonlu görünmek için kullanılır.Özellikle müsabakalardan önce kullanılır. Şu ana kadar bir çok vücutçu bunlar yüzünden yaşamlarını yitirmişlerdir.Çünkü vüçuttan ani su boşalması nedeniyle kaslara kramplar girmekte ve hatta kalp bile durabilmektedir.bianoboller ölüm riski taşımamasına rağmen diuretikler'de durum farklıdır.Bu nedenle bu maddelerin kullanımına çok dikkat etmek gerekir. Bunların yerine biz size doğal diuretikleri tavsiye ediyoruz;bu ürünleri kullanırken bols u tüketiniz(2-3 lt)

5. reddragona

reddragona Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Sanırım bir yerde karışıklık oldu, bianabol, dianabol olmasın?

6. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Aynisi :)

Sayfayı Paylaş