Sırt ağrıma galiba çözüm.

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve ARNOLDschwarzeneggeR tarafından 27 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    Arkadaşlar daha öncede söyledigim gibi 1.5 yıldır falan sırtım inanılmaz agrıyor. sonunda buğün bursanın en saygın ortopedist doktorlarından birine gittim. sırtımda kas ve kemiklerin birleştigi yerin yırtıldıgını söyledi ve sırtımın ağrıyan noktasına 2 tane igne yaptı. ( seleston ) + ( stanez) galiba isimleri böyleydi. iğnelerin anabolik steroid & kortizon oldugunu söyledi. bikaç gün sırtımın daha çok ağrıyacagını ve sonra ağrımın geçecegini söyledi geçmesse bidaha vuracağını ve kesin geçeceğini söyledi. ( iğneler kilo aldırırmı diye sorduğumda aldırmaz dedi. işh doğru söylemiştir. ) ağrılarımın geçip geçmedigini sizinle bu başlık altında paylaşıcam.

2. fehmican

fehmican Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    kortizol sanırım vücudun stres durumlarında acıyı azaltmak için salgıladığı bir hormon emin olmamakla birlikte anabolic özelliği yok diye biliyorum hatta futbolcu ronaldo uygulamıştı atamadığı kilolarla başı beladaydı.vücutta kortizol düzeyinin artması pek iyiye alamet değil.

tabi seninki mecbur tedavi amaçlı old için umarım şifa bulursun en kısa sürede.

Morphling bunu beğendi.
  3. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    kortizon steroidle aynı şeymi bunu merak ediyorum ?

4. fehmican

fehmican Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    arnold; yağ türevi olduğu için hepsi steroid diye isimlendiriliyor örneğin östrogen hormonu da steroid grbuna dahildir.Ama bu anabolic özelliği olduğu anlamına gelmiyor.

ARNOLDschwarzeneggeR bunu beğendi.
  5. nika

nika Üye

Beğenileri:
    98
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yönetici
    Yer:
    Bursa
    Arnold, kortizonlar benim bildiğim kadarıyla anaboliktir. Steroidlerle aynımıdır bilmiyorum ancak benzer olduklarını biliyorum. Elbette kilo da aldırabilirler diğer bütün anabolizanlar gibi. Ancak kullanılan dozlar ve kullanım süresi çok önemli. Zannediyorum sana verilen dozaj biraz düşük olacaktır ve bu seni çok etkilemeyecektir. Geçmiş olsun.

ARNOLDschwarzeneggeR bunu beğendi.
  6. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    evet ve 15 gün geçti hemen hemen. sırt agrım % 70 azaldı. hala var ama katlanılabilecek kadar.

7. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    sırt agrım % 95 oranında geçti şükürler olsun ALLAHA o igneye o doktora .

Sayfayı Paylaş