Sırtımdaki agrı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve kemald tarafından 19 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. kemald

kemald Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar , başlıgı gören herkez sanırım kas agrısı olarak düşünecek ama benim sorunum farklı . Ben yürürken yada dururken öne egik olarak duruyorum yani kambur bir bakıma . Dik durdugumda ise sırtımda bir agrı oruyor ama bir müddet sonra geçiyor . Sizce sorun nedir ?

2. atakan123123

atakan123123 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Şişli/İstanbul
    Benimde aynı durum oluyordu.
    Spora başlamadan Önce Çok kambur duruyordum.Spora başladıktan sonra aynı sizin gibi dik durmaya başladım.İlk zamanlar Kendimi dik durmak için çok kasıyordum,ve Ağrı oluşuyordu.Aradan 1-2ay geçince Ağrı Kesilde Şimdi İse gayet normal ve hep dik oturup yürüyorum.(İlk zaman sizin gibi Dik durmaya çalışırken ağrıyodu.)
    Kendi kişisel tecrübelerimden anladığım Vücudun Alışması gerekiyor.Tabi Kemik yapısınında bu konuda önemi vardır Süre değişebilir diye dşünüyorum.
    Vucüt Dik durmaya alışınca Sıkıntı kalmıyor.

Wills71 bunu beğendi.
  3. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Sorun yok bu problemi yaşayan çok insan var.Ağrı yapar ama bu ağrı gerçekten faydalı bir ağrı bir süre sonra düzelir.Düz durmamaya alışan sırt düz dururken ağrı yapar.Doğrusu budur yani ağrı olsun hep dik dur zamanla düzelir eğik dururken ağrı hissedersin bu sefer :)

Wills71 bunu beğendi.
  4. kemald

kemald Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0

Ben spora baslayalı 8 ay oldu . Her zaman kambur duruyordum agrı yoktu ama son 2-3 haftadır agrı olusuyor .

---------- Post added at 20:51 ---------- Previous post was at 20:49 ----------

Verdigin bilgi için teşekkür ederim söylediklerini dikkate alacagım :)

5. atakan123123

atakan123123 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Şişli/İstanbul
    Anlamadım Kambur duruyordunuz her zaman ve sonra(2-3haftadır) ağrı oluştu.Yani Dik durmuyordunuz Kambur duyuyorsunuz?Sorunuz kambur dururken Dik durmaya çalışıyorum ve ağrıyor du sanırım 2.sorduğunuz soruyu tam anlamadım.
    Eğer hep kambur duruyorsanız Cevabı basit Masa başı iş yapanların çoğu sırt ağrısı çekiyor.Çözüm zaten Dik durmak Antreman yapmak Gerekiyorsada Antremanlara Ağırlık vermek(Sırt kasları için)

6. kemald

kemald Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0

Anlatmak istedigim , Her zaman kambur duruyordum , düz durdugumda agrı olmuyordu fakat son 2-3 haftadır düz durdugumda agrı olusuyor .

7. atakan123123

atakan123123 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Şişli/İstanbul
    İşte dediğim gibi İlk zaman vücut alışma sürecinde oluyor sonrasında ağrı acı kesiliyor hatta kambur durduğunuzda kendinizi kötü hissetmeye başlıyorsunuz.:)

Wills71 bunu beğendi.
  8. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    aynı sorunu bende yaşadım. kambur durmak aynı zamanda sırt kaslarının yeterince güçlü olmamasından kaynaklanır. bir süre sonra doğru çalışmayla geçecektir.

9. Wills71

Wills71 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bendede oluyor bu ağrı yarım mekşkte belim çok ağrıyordu sünger koydum belime ağrımıyor.

10. bar_kodd

bar_kodd Üye

Beğenileri:
    61
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    alanya
    etol fort diye birantibiyotik var 3-4 gün kullan ağrın falan kalmaz... reçetesizde satılıyor güvenmiyorsan alırken eczacıya sor ;)

Sayfayı Paylaş